Změnil jsem ISP na vlákno, nyní je internet pomalejší ...?

Moderátor: Living

Změnil jsem ISP na vlákno, nyní je internet pomalejší ...?

Odeslatod BushBond v Úte 08. Říj 2019 11:47:33

Měl jsem šílený ISP a mají vše v jednom modemu / routeru v jedné krabici. Vzhledem k tomu, že to bylo levné, vypnul jsem jejich WiFi a vybral si vlastní router s náhradními díly - nighthawk AC1750 Netgear. Většinou jsem dostával slušné rychlosti. 50 - 100 Mb / s.

Nedávno jsem přepnul ISP a nabídli vlákno. Poskytli modem / router box a řekli jim, že WiFi nepotřebujeme. Připojil jsem se k routeru jako obvykle a rychlost je občas hrozná. Jako 0,5-5Mbps dolů a nahoru.

Podivná část je, že jsem zapnul WiFi znovu a připojil se přímo k routeru poskytovanému ISP, což mi dává dobrou rychlost. 1ms ping a 200Mbps dolů / nahoru.

Co se tam děje? Můj router dobře fungoval před změnou ISP, teď to není tak?
BushBond

Re: Změnil jsem ISP na vlákno, nyní je internet pomalejší ...?

Odeslatod BushBond v Čtv 10. Říj 2019 3:08:35

BushBond napsal:Měl jsem šílený ISP a mají vše v jednom modemu / routeru v jedné krabici. Vzhledem k tomu, že to bylo levné, vypnul jsem jejich WiFi a vybral si vlastní router s náhradními díly - nighthawk AC1750 Netgear. Většinou jsem dostával slušné rychlosti. 50 - 100 Mb / s.

Nedávno jsem přepnul ISP a nabídli vlákno. Poskytli modem / router box a řekli jim, že WiFi nepotřebujeme. Připojil jsem se k routeru jako obvykle a rychlost je občas hrozná. Jako 0,5-5Mbps dolů a nahoruvidmate mobdro word counter

Podivná část je, že jsem zapnul WiFi znovu a připojil se přímo k routeru poskytovanému ISP, což mi dává dobrou rychlost. 1ms ping a 200Mbps dolů / nahoru.

Co se tam děje? Můj router dobře fungoval před změnou ISP, teď to není tak?

my issue got solved!!
BushBond

Zpět na Ostatní a volná diskuze