Nejlepší přístup pro GUI pro pythonové programy

Moderátor: Living

Nejlepší přístup pro GUI pro pythonové programy

Odeslatod AntonyDisilva v Pon 23. Zář 2019 19:31:01

Hej lidi,

Chci vytvořit pěkné GUI, které lze provozovat na různých platformách.

Zatím jsem vyzkoušel: 1 - tkinter, a bylo pro mě obtížné, aby věci vypadaly esteticky a profesionálně

2 - Qt, což je vynikající, ale spoléhá se na objektově orientovaný systém, který buduje guis, což je super podivný přístup staré školy, který se snažím překonat.

Včera v noci jsem narazil na profesionálního kodéra, který mi řekl, že pokud se snažím sestavit guis pro python, v Pythonu „odcházím špatně“ a že bych měl lépe vizualizovat můj python kód v reakci nebo jazyk vytvořený pro vizualizaci, ale snažím se vymyslet, kde začít nebo jak postavit dobrý GUI se strukturou založenou na pythonu.

Má někdo nějaké doporučení? Jsem všechny uši a ocenil bych jakýkoli směr, děkuji.
AntonyDisilva

Re: Nejlepší přístup pro GUI pro pythonové programy

Odeslatod AntonyDisilva v Stř 25. Zář 2019 4:20:47

AntonyDisilva napsal:Hej lidi,

Chci vytvořit pěkné GUI, které lze provozovat na různých platformách.

Zatím jsem vyzkoušel: 1 - tkinter, a bylo pro mě obtížné, aby věci vypadaly esteticky a profesionálněreverse phone lookupnba reddit pcpartpicker

2 - Qt, což je vynikající, ale spoléhá se na objektově orientovaný systém, který buduje guis, což je super podivný přístup staré školy, který se snažím překonat.

Včera v noci jsem narazil na profesionálního kodéra, který mi řekl, že pokud se snažím sestavit guis pro python, v Pythonu „odcházím špatně“ a že bych měl lépe vizualizovat můj python kód v reakci nebo jazyk vytvořený pro vizualizaci, ale snažím se vymyslet, kde začít nebo jak postavit dobrý GUI se strukturou založenou na pythonu.

Má někdo nějaké doporučení? Jsem všechny uši a ocenil bych jakýkoli směr, děkuji.

my issue got solved!!
AntonyDisilva

Zpět na Ostatní a volná diskuze