ABradio - poslouchej online!

Nejnovější diskuse

...
18.10.2019 22:36
...
18.10.2019 12:37
...
18.10.2019 14:05
...
18.10.2019 12:27
Re: collier032 free ...
19.10.2019 01:14
Re: High-quality ess...
18.10.2019 12:36
Re: To je nádhera....
29.09.2019 21:55
Re: Kvalitní gril na...
16.09.2019 19:59
...
18.10.2019 23:09
Re: Stavby Znojmo s....
18.10.2019 13:58

Migrováno z WMP a chybějící funkce

Moderátor: Living

Migrováno z WMP a chybějící funkce

Odeslatod SimonGoback v Pon 23. Zář 2019 10:57:09

Hej lidi. Používáte WMP od Windows XP. Teď jsem se rozhodl ponořit se do něčeho jiného. Nastavil jsem hodiny MusicBee a mám ho téměř spuštěný stejně jako WMP (ačkoli postrádá vyhledávací funkce, které se mi líbí a tabulování je ... bizarní).

Nicméně jednu funkci, kterou jsem neustále používal, mi chybí: na WMP, když nahraju nový seznam skladeb, mohu stisknout tlačítko zpět a vrátí mě do předchozího seznamu skladeb - v přesné časové razítko písně, ve které jsem byl. A to uloží doslova každý seznam skladeb, ve kterých jsem byl. Pokud jsem hrál 6 seznamů skladeb v řadě, můžu se všemi procházet zpět a vybrat, kde jsem skončil, nebo se vrátit zpět.

To je pro mě nedílné, protože jsem vývojář her, často otvírám zvukový efekt a hudební soubory, kontroluji, zda jsou v pořádku na několik sekund, a pak se vrátím zpět do svého předchozího seznamu skladeb přesně tam, kde jsem skončil. Nechci se muset vypátrat po mé předchozí skladbě a hledat, kde jsem se zasekl. Žádost jsem měl pouze asi 2 hodiny a už jsem se s tímto problémem setkal 5-6krát.

Nějakým způsobem to vyřešit?
SimonGoback

Re: Migrováno z WMP a chybějící funkce

Odeslatod SimonGoback v Čtv 26. Zář 2019 9:49:56

SimonGoback napsal:Hej lidi. Používáte WMP od Windows XP. Teď jsem se rozhodl ponořit se do něčeho jiného. Nastavil jsem hodiny MusicBee a mám ho téměř spuštěný stejně jako WMP (ačkoli postrádá vyhledávací funkce, které se mi líbí a tabulování je ... bizarní).

Nicméně jednu funkci, kterou jsem neustále používal, mi chybí: na WMP, když nahraju nový seznam https://scrabblewordfinder.vip/ https://www.applock.ooo/ https://www.7zip.vip/ skladeb, mohu stisknout tlačítko zpět a vrátí mě do předchozího seznamu skladeb - v přesné časové razítko písně, ve které jsem byl. A to uloží doslova každý seznam skladeb, ve kterých jsem byl. Pokud jsem hrál 6 seznamů skladeb v řadě, můžu se všemi procházet zpět a vybrat, kde jsem skončil, nebo se vrátit zpět.

To je pro mě nedílné, protože jsem vývojář her, často otvírám zvukový efekt a hudební soubory, kontroluji, zda jsou v pořádku na několik sekund, a pak se vrátím zpět do svého předchozího seznamu skladeb přesně tam, kde jsem skončil. Nechci se muset vypátrat po mé předchozí skladbě a hledat, kde jsem se zasekl. Žádost jsem měl pouze asi 2 hodiny a už jsem se s tímto problémem setkal 5-6krát.

Nějakým způsobem to vyřešit?

Thank you my issue has been solved,...
SimonGoback

Zpět na Ostatní a volná diskuze