V ideálním případě, kolik hodin byste pracovali týdně?

Moderátor: Living

V ideálním případě, kolik hodin byste pracovali týdně?

Odeslatod jahidkhan v Stř 18. Zář 2019 12:29:24

Ahoj! Už nějakou dobu jsem do konceptu jednoduchého bydlení. Udělal jsem několik experimentů, abych viděl, jaká situace by mi nejlépe vyhovovala, a protože jsem si stále nejistý, chtěl jsem vědět, co si kluci mysleli.

Chvíli jsem měl fyzicky náročnou práci, která pracovala 45 hodin týdně. Peníze byly skvělé, že nebudu lhát, ale byl jsem také vždycky unavený a neměl jsem na sebe moc času.

Rychlý posun vpřed o několik měsíců jsem se dostal do velké dopravní nehody a zlomil jsem nohu. Zlomená stehenní kost se léčí dlouho, a tak jsem byl po dobu 6 měsíců bez práce. Během těchto 6 měsíců, i když jsem byl zdravotně postižený, jsem opravdu měl tolik času, kolik jsem kdy mohl snít. Když jsem celý den uvízl doma a měl jsem tolik času na svých rukou, začalo mi ubývat duševní zdraví, a tak jsem si uvědomila, že ani odpověď nic nedělá.

Někde je sladké místo, jen si nejsem úplně jistý, kde to je. Jsem si také vědom toho, že finanční situace každého je jiná a chci zopakovat skutečnost, že moje otázka je v hypotetickém ideálním scénáři. Ideální v této souvislosti také znamená dosažitelné, nějak a někde. Volný čas je mnohem důležitější než peníze, které věřím, a rád bych viděl, jak by si někdo, kdo má stejné hodnoty, mohl žít svůj život. Dík.
jahidkhan

Re: V ideálním případě, kolik hodin byste pracovali týdně?

Odeslatod jahidkhan v Čtv 19. Zář 2019 5:44:09

jahidkhan napsal:Ahoj! Už nějakou dobu jsem do konceptu jednoduchého bydlení. Udělal jsem několik experimentů, abych viděl, jaká situace by mi nejlépe vyhovovala, a protože jsem si stále nejistý, chtěl jsem vědět, co si kluci mysleli.

Chvíli jsem měl fyzicky náročnou práci, která pracovala 45 hodin týdně. Peníze byly skvělé, že nebudu lhát, ale byl jsem také vždycky unavený a neměl jsem na sebe moc času.

Rychlý posun vpřed o několik měsíců jsem se dostal do velké dopravní nehody a zlomil jsem nohu. Zlomená stehenní kost se léčí dlouho, a tak jsem byl po dobu 6 měsíců bez práce. Během těchto 6 měsíců, i když jsem byl zdravotně postižený, jsem opravdu měl tolik času, kolik jsem kdy mohl snít. Když jsem celý den uvízl doma a měl jsem tolik času na svých rukou, začalo mi ubývat duševní zdraví, a tak jsem si uvědomila, že ani odpověď nic nedělá.https://myip.kim/ https://birthdaywishes.onl/ https://elecpay.in/tneb/

Někde je sladké místo, jen si nejsem úplně jistý, kde to je. Jsem si také vědom toho, že finanční situace každého je jiná a chci zopakovat skutečnost, že moje otázka je v hypotetickém ideálním scénáři. Ideální v této souvislosti také znamená dosažitelné, nějak a někde. Volný čas je mnohem důležitější než peníze, které věřím, a rád bych viděl, jak by si někdo, kdo má stejné hodnoty, mohl žít svůj život. Dík.

my issue got solved!
jahidkhan

Zpět na Ostatní a volná diskuze