Liší se klávesnice / myš PS / 2 od USB?

Moderátor: Living

Liší se klávesnice / myš PS / 2 od USB?

Odeslatod JonnyJobin v Úte 17. Zář 2019 11:12:22

Mám hackintosh asi 10 let a z nějakého důvodu mi klávesnice USB způsobuje potíže. Myslel jsem, že to bylo MB, takže jsem nainstaloval Windows 7 pro stejný MB, na kterém běží MacOS. Myš USB mi způsobuje potíže (stříhání dovnitř a ven).

Někdo navrhl použít jinou sadu USB (deska má 2 banky USB) a také navrhl, abych vyzkoušel porty PS / 2 pro myš / klávesnici.

Otázka: Fungují porty PS / 2 na jiném kanálu než USB, takže pokud moje USB nefunguje v systému MacOS, pak bude pravděpodobně fungovat PS / 2?

Existují nějaké USB 3 / 3.1 PCIe karty, které pracují s MacOSem?
JonnyJobin

Re: Liší se klávesnice / myš PS / 2 od USB?

Odeslatod JonnyJobin v Stř 18. Zář 2019 8:40:13

JonnyJobin napsal:Mám hackintosh asi 10 let a z nějakého důvodu mi klávesnice USB způsobuje potíže. Myslel jsem, že to bylo MB, takže jsem nainstaloval Windows 7 pro stejný MB, na kterém běží MacOS. Myš USB mi způsobuje potíže (stříhání dovnitř a ven).

Někdo navrhl použít jinou sadu USB (deska má 2 banky USB) a také navrhl, abych vyzkoušel porty PS / 2 pro myš / klávesnici.
mconvert.net
Otázka: Fungují porty PS / 2 na jiném kanálu než USB, takže pokud moje USB nefunguje v systému MacOS, pak bude pravděpodobně fungovat PS / 2?

Existují nějaké USB 3 / 3.1 PCIe karty, které pracují s MacOSem?

Thank you my issue has been solved,...
JonnyJobin

Zpět na Ostatní a volná diskuze