Cesta k souboru při použití StoreAs () má vpřed a zpětná lom

Moderátor: Living

Cesta k souboru při použití StoreAs () má vpřed a zpětná lom

Odeslatod GilbertJobs v Pon 16. Zář 2019 16:09:22

Ahoj, mám problém s filepathem při nahrávání excelového souboru. Můj projekt vyvolá errorexcepci, protože je to cesta fopen (), která má vpřed i zpětná lomítka, když projekt vytvoří novou složku v úložišti / App / public /.

Nejsem si jistý, co mi v dokumentaci chybí, proč to neukládá a proč se cesta takto ukázala.
GilbertJobs

Re: Cesta k souboru při použití StoreAs () má vpřed a zpětná lom

Odeslatod belly raj v Čtv 12. Bře 2020 10:35:48

Ahoj.

Ano, PHPExcel podporuje soukromé adresáře, pokud Drupal umí číst a / nebo psát z / do něj.

Normálně by všechny tři měly fungovat (kromě toho, že nepíšete / sites / default / files, ale ./sites/default/files). Dokonce i schéma URI je registrováno u PHP runtime u Drupalu, takže můžete volat funkce jako fopen () na URI Drupalu.

Nyní je PHPExcel velmi vybíravý, pokud jde o cesty, zejména na počítačích se systémem Windows. Navrhl bych použít první možnost (skutečná, úplná cesta) nebo relativní (třetí možnost, což je dokumentace, kterou navrhuje dokumentace), a ujistit se, že importovaný / adresář je čitelný procesem PHP.

V dokumentaci doporučuji použít první možnost při exportu, opět kvůli způsobu, jakým PHPExcel zachází se souborovými toky (což je pro mě někdy trochu temné).

Snad to pomůže.
belly raj

Re: Cesta k souboru při použití StoreAs () má vpřed a zpětná lom

Odeslatod belly raj v Ned 15. Bře 2020 7:55:23

belly raj napsal:Ahoj.

Ano, PHPExcel podporuje soukromé adresáře, pokud Drupal umí číst a / nebo psát z / do něj.

Normálně by všechny tři měly fungovat (kromě toho, že nepíšete / sites / default / files, ale ./sites/default/files). Dokonce i schéma URI je registrováno u PHP runtime u Drupalu, takže můžete volat funkce jako fopen () na URI Drupalu.

Nyní je PHPExcel velmi vybíravý, pokud jde o cesty, zejména na počítačích se systémem Windows. Navrhl bych použít první možnost (skutečná, úplná cesta) nebo relativní (třetí možnost, což je dokumentace, kterou navrhuje dokumentace), a ujistit se, že importovaný / adresář je čitelný procesem PHP.

V dokumentaci doporučuji použít první možnost při exportu, opět kvůli způsobu, jakým PHPExcel zachází se souborovými toky (což je pro mě někdy trochu temné). https://19216801.io/
https://192-168-1-254.info/
Snad to pomůže.
belly raj

Zpět na Ostatní a volná diskuze