Nelze nainstalovat systém Windows 2000

Moderátor: Living

Nelze nainstalovat systém Windows 2000

Odeslatod AksarBhai v Pon 16. Zář 2019 15:55:41

Mám starý počítač, postavený pro XP. Chtěl jsem vytvořit "retro PC" sestavení, tak jsem našel nějaké staré reproduktory, starou kuličkovou myš a klávesnici IBM a monitor CRT. Chtěl jsem na ni nainstalovat starou verzi Windows (ne XP). Udělal jsem instalační disk systému Windows 2000. Nastavení šlo dobře, formátoval pevný disk a zkopíroval soubory. Jakmile se restartuje, zobrazí se stisknutí libovolné klávesy pro spuštění z CD .... Tato obrazovka zůstala celé hodiny. Také jsem se pokusil vyjmout CD a stále nemám štěstí. Použil jsem Windows 2000 CD, které jsem vytvořil ve virtuálním stroji a nefungovalo to žádný problém. Také jsem vyzkoušel oficiální disk Windows XP ve stejném počítači a fungovalo to dobře. Je třeba změnit nastavení systému BIOS? Nebo nějaký druh hardwarové nekompatibility?
AksarBhai

Re: Nelze nainstalovat systém Windows 2000

Odeslatod AksarBhai v Stř 18. Zář 2019 4:15:04

AksarBhai napsal:Mám starý počítač, postavený pro XP. Chtěl jsem vytvořit "retro PC" sestavení, tak jsem našel nějaké staré reproduktory, starou kuličkovou myš a klávesnici IBM a monitor CRT. Chtěl jsem na ni nainstalovat starou verzi Windows (ne XP). Udělal jsem instalační disk systému Windows 2000. Nastavení šlo dobře, formátoval pevný disk a zkopíroval soubory. Jakmile se reverse phone lookupnba reddit pcpartpicker restartuje, zobrazí se stisknutí libovolné klávesy pro spuštění z CD .... Tato obrazovka zůstala celé hodiny. Také jsem se pokusil vyjmout CD a stále nemám štěstí. Použil jsem Windows 2000 CD, které jsem vytvořil ve virtuálním stroji a nefungovalo to žádný problém. Také jsem vyzkoušel oficiální disk Windows XP ve stejném počítači a fungovalo to dobře. Je třeba změnit nastavení systému BIOS? Nebo nějaký druh hardwarové nekompatibility?

my issue got solved!!!
AksarBhai

Zpět na Ostatní a volná diskuze