USB 3.0 funguje pouze během bios, ztratí připojení během nač

Moderátor: Living

USB 3.0 funguje pouze během bios, ztratí připojení během nač

Odeslatod RyanTyler1 v Stř 04. Zář 2019 19:16:20

Opravdu divný problém, snažil jsem se ho rozbít asi den, nedostal jsem se daleko

Takže jsem si pohrával s USB disky (snažím se opravit mrtvý disk), tak jsem je odpojil / zapojil a nemohl dostat konkrétní USB disk k připojení (připojuje se k mému notebooku). Při pokusu o řešení tohoto problému odinstaluji všechny jednotky USB, včetně modulu Intel Management Engine. Snažím se nainstalovat pouze jednotku čipové sady na webu své základní desky, ale instalace selže a řekne, že je již nainstalována kopie (pokusil jsem se odinstalovat, nouzový režim atd.).

Nyní k problému: Moje zařízení USB 3.0 fungují POUZE během bios. Jakmile se začne načítat okna, LED myši / klávesnice zhasnou, nic se nerozpozná. Pokud deaktivuji xhci v bios, funguje to. Ale samozřejmě nemůžu používat věci USB 3.0.

Opravdu si myslím, že moje ovladače USB jsou v prdeli, ale vyzkoušel jsem SFC, DISM, obnovení systému, odinstalování / instalaci ovladačů ... Zdá se, že nic nefunguje. Opravdu chci nainstalovat ovladače Intel USB 3.0, ale W10 to neumožňuje.

Moje základní deska je ASUS Maximus Hero VI, Z87.
RyanTyler1

se

Odeslatod sukamin v Čtv 05. Zář 2019 4:41:28

Thank you for providing this interesting and very interesting topic. I will update your next post often. geometry dash
sukamin

Zpět na Ostatní a volná diskuze