Cubase LE: Převeďte záznam s různou tempovou mapou a deformu

Moderátor: Living

Cubase LE: Převeďte záznam s různou tempovou mapou a deformu

Odeslatod RonneySingh v Čtv 29. Srp 2019 19:21:29

Mám zaznamenaný projekt s více stopami bez kliknutí, které se pokouším proměnit v doprovodnou stopu pro zkoušky rytmických sekcí. Už jsem byl schopen rozeznat tempo track a kliknout na něj, což mi umožnilo odstranit bicí a basy, aby bylo možné hrát spolu s.

Rád bych dokázal přinutit celou nahrávku, aby odpovídala jedinému tempu, takže s putováním nepraktikujeme. Shromáždím, že existuje nějaký druh zvukové deformace, která by toho mohla dosáhnout, ale mám problém přijít na to, jestli skutečně dosáhne toho, co chci. Pokud ne, existuje další nástroj, který bych mohl použít ke zpracování mých stopek na základě mého výstupního tempo stopy?

Dík.
RonneySingh

Re: Cubase LE: Převeďte záznam s různou tempovou mapou a deformu

Odeslatod RonneySingh v Pát 06. Zář 2019 22:20:57

RonneySingh napsal:Mám zaznamenaný projekt s více stopami bez kliknutí, které se pokouším proměnit v doprovodnou stopu pro zkoušky rytmických sekcí. Už jsem byl schopen rozeznat tempo track a kliknout na něj, což mi umožnilo odstranit bicí a basy, aby bylo možné hrát spolu s.
spanish classes near me
Rád bych dokázal přinutit celou nahrávku, aby odpovídala jedinému tempu, takže s putováním nepraktikujeme. Shromáždím, že existuje nějaký druh zvukové deformace, která by toho mohla dosáhnout, ale mám problém přijít na to, jestli skutečně dosáhne toho, co chci. Pokud ne, existuje další nástroj, který bych mohl použít ke zpracování mých stopek na základě mého výstupního tempo stopy?

Dík.

Thank you my issue has been solved,...
RonneySingh

Zpět na Ostatní a volná diskuze