Pokoušíme se a snažte se zachytit PS4 hry s HDPVR 2 Gaming E

Moderátor: Living

Pokoušíme se a snažte se zachytit PS4 hry s HDPVR 2 Gaming E

Odeslatod BuntyBhai v Pát 23. Srp 2019 9:20:55

Tuto věc jsem měl už roky a nikdy jsem ji dobře nevyužil, takže teď doufám, ale pán je tato věc bolest. Za prvé, oficiální nahrávací software Hauppauge, který bych použil, je k dispozici pouze pro Windows. Naštěstí existuje alternativní bytí „HDPVRCapture“ a vím, že to funguje, protože jsem to už předtím dostal. Přesto, že se snažím použít v poslední době, nemůžu dostat vstupní hru od mého ps4, aby se objevil na HDPVRCapture i na mé televizi. (Už jsem vypnul HDCP, ujistil se, že všechny programy jsou aktuální, zkontroloval jsem vadné kabely hdmi a dokonce jsem hdmi přepnul v případě, že by byly jednosměrné a stále neměly štěstí) Když je vše správně nastaveno, m pozdravil s šedou obrazovkou v mé televizi.
BuntyBhai

Re: Pokoušíme se a snažte se zachytit PS4 hry s HDPVR 2 Gaming E

Odeslatod BuntyBhai v Pát 23. Srp 2019 23:38:35

BuntyBhai napsal:Tuto věc jsem měl už roky a nikdy jsem ji dobře nevyužil, takže teď doufám, ale pán je tato věc bolest. Za prvé, oficiální nahrávací software Hauppauge, který bych použil, je k dispozici pouze pro Windows. Naštěstí existuje alternativní b https://discord.software/ FetLife vshareytí „HDPVRCapture“ a vím, že to funguje, protože jsem to už předtím dostal. Přesto, že se snažím použít v poslední době, nemůžu dostat vstupní hru od mého ps4, aby se objevil na HDPVRCapture i na mé televizi. (Už jsem vypnul HDCP, ujistil se, že všechny programy jsou aktuální, zkontroloval jsem vadné kabely hdmi a dokonce jsem hdmi přepnul v případě, že by byly jednosměrné a stále neměly štěstí) Když je vše správně nastaveno, m pozdravil s šedou obrazovkou v mé televizi.

my issue got solved!!
BuntyBhai

Zpět na Ostatní a volná diskuze