Kterou třetí stranu 2070 Super získat?

Moderátor: Living

Kterou třetí stranu 2070 Super získat?

Odeslatod Ronnycharlas v Čtv 22. Srp 2019 13:57:06

Dobrý den, v současné době mám herní XI MSI 1070 Gaming X, který se chystám nahradit Super 2070 Super, a snažím se rozhodnout, který Super 2070 Super získám.

Díval jsem se na MSI Gaming X Trio, protože se mi líbí MSI a měl jsem také MSI 970 bez problémů, ale také jsem zvažoval OC Gigabyte Gaming, a opravdu se mi líbí vzhled Asus Strixx, ale je to příliš drahé (£ £ 619 podle PCpartpicker)

Není pravděpodobné, že jsem OC kartu na skladě, a vše, na čem mi opravdu záleží, je hluk a spolehlivost. Bude vložen do mého R4 definovat, takže to buď vypadá v pohodě, nebo mít RGB LED diody nemá žádný dopad.
Ronnycharlas

Re: Kterou třetí stranu 2070 Super získat?

Odeslatod Ronnycharlas v Čtv 22. Srp 2019 21:42:34

Ronnycharlas napsal:Dobrý den, v současné době mám herní XI MSI 1070 Gaming X, který se chystám nahradit Super 2070 Super, a snažím se rozhodnout, který Super 2070 Super získámuc browser shareit appvn

Díval jsem se na MSI Gaming X Trio, protože se mi líbí MSI a měl jsem také MSI 970 bez problémů, ale také jsem zvažoval OC Gigabyte Gaming, a opravdu se mi líbí vzhled Asus Strixx, ale je to příliš drahé (£ £ 619 podle PCpartpicker)

Není pravděpodobné, že jsem OC kartu na skladě, a vše, na čem mi opravdu záleží, je hluk a spolehlivost. Bude vložen do mého R4 definovat, takže to buď vypadá v pohodě, nebo mít RGB LED diody nemá žádný dopad.

my issue got solved!!
Ronnycharlas

Zpět na Ostatní a volná diskuze