Preferuje někdo jiný XIM4?

Moderátor: Living

Preferuje někdo jiný XIM4?

Odeslatod Tonnystark v Čtv 22. Srp 2019 13:17:36

Malá předmluva k této otázce - používám XIM od doby, kdy poprvé vyšel XIM4. Hry, které jsem nejvíce hrál pomocí XIM, jsou Destiny 1, všechny COD a Halo 5. Hrál jsem PC hry od 7 let (nyní jsem nad 25 let) a konzolové hry zhruba ve stejnou dobu, takže mám dobrý přehled o KBAM i řadiči.

Na ovladači, než jsem věděl, že existuje XIM, jsem byl 50 v MLG playlistu na H3 a byl těsně pod poloprofesionální úrovní, soutěžil v několika LAN událostech. Vždy jsem však dával přednost KBAM, nejen pro cíl, ale pro množství tlačítek, která můžete rychle stisknout, takže když jsem viděl XIM, byl jsem rád, že jsem skočil.

Určitě existují určité hry, kde je XIM výhodnější, a jiné, kde si myslím, že nejlepší hráči by byli ve skutečnosti v nevýhodě, kdyby byli praktikováni oběma způsoby ovládání.
Tonnystark

Re: Preferuje někdo jiný XIM4?

Odeslatod Tonnystark v Čtv 22. Srp 2019 21:38:58

Tonnystark napsal:Malá předmluva k této otázce - používám XIM od doby, kdy poprvé vyšel XIM4. Hry, které jsem nejvíce hrál pomocí XIM, jsou Destiny 1, všechny COD a Halo 5. Hrál jsem PC hry od 7 let (nyní jsem nad 25 let) a konzolové hry zhruba ve stejnou dobu, takže mám dobrý přehled o KBAM i řadiči.https://sarkariresult.onl/ Mobdro https://pnrstatus.vip/

Na ovladači, než jsem věděl, že existuje XIM, jsem byl 50 v MLG playlistu na H3 a byl těsně pod poloprofesionální úrovní, soutěžil v několika LAN událostech. Vždy jsem však dával přednost KBAM, nejen pro cíl, ale pro množství tlačítek, která můžete rychle stisknout, takže když jsem viděl XIM, byl jsem rád, že jsem skočil.

Určitě existují určité hry, kde je XIM výhodnější, a jiné, kde si myslím, že nejlepší hráči by byli ve skutečnosti v nevýhodě, kdyby byli praktikováni oběma způsoby ovládání.

my issue got solved!!
Tonnystark

Zpět na Ostatní a volná diskuze