Nápověda: Nákup PSP 2000

Moderátor: Living

Nápověda: Nákup PSP 2000

Odeslatod Calumscott v Stř 21. Srp 2019 19:00:34

Nedávno jsem hledal PSP 2000, protože jsem měl mnoho vzácných vzpomínek na dětství hraní her jako Ben 10 a Monster Hunter s odcizeným příbuzným, a uvědomil jsem si pouze, že PSP 2000 byla na několik let přerušena. Nedávno jsem hledal herní konzoli a chci si koupit PSP 2000 ve srovnání s novějšími konzolami, jako je Switch pro nostalgii, a vím, že šance na zakoupení zcela nové herní konzole je opravdu tenká, tak jsem přemýšlel, kde jsou dobrá místa pro nákup herních konzolí v relativně dobrém stavu bez jakýchkoli úprav? Dodatečně, budu na cestě do Japonska v blízké budoucnosti letošního roku, existuje nějaká šance, že v Japonsku stále existují místa jako hardware / her z druhé ruky / Sony obchody prodávají autentické PSP 2000?
Calumscott

Re: Nápověda: Nákup PSP 2000

Odeslatod Calumscott v Ned 25. Srp 2019 20:55:00

Calumscott napsal:Nedávno jsem hledal PSP 2000, protože jsem měl mnoho vzácných vzpomínek na dětství hraní her jako Ben 10 a Monster Hunter s odcizeným příbuzným, a uvědomil jsem si pouze, že PSP 2000 byla na několik let přerušena. Nedávno jsem hl vidmate mobdro word counteredal herní konzoli a chci si koupit PSP 2000 ve srovnání s novějšími konzolami, jako je Switch pro nostalgii, a vím, že šance na zakoupení zcela nové herní konzole je opravdu tenká, tak jsem přemýšlel, kde jsou dobrá místa pro nákup herních konzolí v relativně dobrém stavu bez jakýchkoli úprav? Dodatečně, budu na cestě do Japonska v blízké budoucnosti letošního roku, existuje nějaká šance, že v Japonsku stále existují místa jako hardware / her z druhé ruky / Sony obchody prodávají autentické PSP 2000?

my issue got solved!
Calumscott

Zpět na Ostatní a volná diskuze