Nelze obnovit PS Plus Subscription prostřednictvím Peněženky

Moderátor: Living

Nelze obnovit PS Plus Subscription prostřednictvím Peněženky

Odeslatod DmelloMarfi v Stř 14. Srp 2019 18:35:24

Ahoj kluci, mám potíže s obnovením členství v PS Plus. Běžně si kupuji karty PSN, abych přidal prostředky do své peněženky a koupil si členství s těmito prostředky. Používám zahraniční účet (USA), protože nemám kreditní kartu a pro moji zemi (Peru) neexistují žádné psn karty. Navíc má americký obchod mnohem lepší ceny a nabídky.

Tentokrát jsem se však pokusil tento kód uplatnit, abych získal měsíční předplatné, a systém stále vyžaduje, aby byla zahrnuta možnost platby, i když v peněžence určitě mám prostředky na smích. Je to dost podivné vzhledem k tomu, že jsem dříve úspěšně použil 10 usd kartu k nákupu měsíčního předplatného.

Dík.
DmelloMarfi

Re: Nelze obnovit PS Plus Subscription prostřednictvím Peněženky

Odeslatod DmelloMarfi v Sob 17. Srp 2019 20:57:34

DmelloMarfi napsal:Ahoj kluci, mám potíže s obnovením členství v PS Plus. Běžně si kupuji karty PSN, abych přidal prostředky do své peněženky a koupil si členství s těmito prostředky. Používám zahraniční účet (USA), protože nemám kreditní kartu a pro moji zemi (Peru) neexistují žádné psn karty. Navíc má americký obchod mnohem lepší ceny a nabídky.reverse phone lookup

Tentokrát jsem se však pokusil tento kód uplatnit, abych získal měsíční předplatné, a systém stále vyžaduje, aby byla zahrnuta možnost platby, i když v peněžence určitě mám prostředky na smích. Je to dost podivné vzhledem k tomu, že jsem dříve úspěšně použil 10 usd kartu k nákupu měsíčního předplatného.

Dík.

my issue got solved!!
DmelloMarfi

Zpět na Ostatní a volná diskuze