Přehrazeno v obchodě PlayStation Store

Moderátor: Living

Přehrazeno v obchodě PlayStation Store

Odeslatod MosesKhan v Stř 14. Srp 2019 18:27:46

Včera v noci jsem plánoval nákup Far Cry 5 z obchodu PS, když jsem si všiml, že balíček s New Dawn byl v prodeji. Rozhodl jsem se místo toho koupit, protože to bylo jen 42,89 $. Poté, co jsem potvrdil nákup, mi to účtovalo 66,88 $, téměř jako by mi účtovali Far Cry 5 nad cenu balíčku. Kontaktoval jsem podporu PlayStation prostřednictvím webového chatu a zástupce mě ujistil, že jsem udělal chybu a omylem jsem si koupil Far Cry 5 AS WELL jako balík. Vrátil mi Far Cry 5 a řekl, že jsem byl dobrý. Když jsem šel stáhnout balíček, jediné, co stáhlo, byl New Dawn a je to, jako by Far Cry 5 nebyl nikdy zakoupen vůbec. Ví někdo, jestli se jedná o běžný problém nebo udělal PS chybu? Jsem velmi zmatená.
MosesKhan

Re: Přehrazeno v obchodě PlayStation Store

Odeslatod MosesKhan v Čtv 15. Srp 2019 21:03:35

MosesKhan napsal:Včera v noci jsem plánoval nákup Far Cry 5 z obchodu PS, když jsem si všiml, že balíček s New Dawn byl v prodeji. Rozhodl jsem se místo toho koupit, protože to bylo jen 42,89 $. Poté, co jsem potvrdil nákup, mi to účtovalo 66,88 $, téměř jako by mi účtovali Far Cry 5 nad cenu balíčku. Kontaktoval js whatsapp web whatsapp plusem podporu PlayStation prostřednictvím webového chatu a zástupce mě ujistil, že jsem udělal chybu a omylem jsem si koupil Far Cry 5 AS WELL jako balík. Vrátil mi Far Cry 5 a řekl, že jsem byl dobrý. Když jsem šel stáhnout balíček, jediné, co stáhlo, byl New Dawn a je to, jako by Far Cry 5 nebyl nikdy zakoupen vůbec. Ví někdo, jestli se jedná o běžný problém nebo udělal PS chybu? Jsem velmi zmatená.

my issue got solved!!
MosesKhan

Zpět na Ostatní a volná diskuze