Náhražky kostek lega

Moderátor: Living

Náhražky kostek lega

Odeslatod PacAPusu v Sob 18. Bře 2017 16:26:02

Ahoj, narazili jste někdo na náhražky LEGA s názvem LEPIN? Teď jsem na to narazila a chtěla bych se zeptat, zda s tím nemá někdo zkušenosti... díky. :cry:
PacAPusu

Re: Náhražky kostek lega

Odeslatod Malda v Pát 24. Bře 2017 23:46:13

Ahoj, lepin máme jeden doma - ale problém - kostky nám ztrácejí barvu a odbarvují se doběla, takže za mě už ne.. ale možná jsme měli jen nějaký jeden vadný kus, odbarvuje se totiž jen pár kostiček. :smile-45:
Malda

Odeslatod mirkovaL v Sob 25. Bře 2017 10:59:38

Ahoj, narazili jste někdo na náhražky LEGA s názvem LEPIN? Teď jsem na to narazila a chtěla bych se zeptat, zda s tím nemá někdo zkušenosti... díky. :cry:

Lepin jsem teda ještě neviděl, ale my kupujeme lego stavebnice (no není to ofiko lego) z stavebnice-kostky.cz. Je to kompatibilní, o hodně nižší cena a děcka nepoznají rozdíl. :)
mirkovaL

Odeslatod PacAPusu v Sob 25. Bře 2017 11:09:40

Malda napsal:Ahoj, lepin máme jeden doma - ale problém - kostky nám ztrácejí barvu a odbarvují se doběla, takže za mě už ne.. ale možná jsme měli jen nějaký jeden vadný kus, odbarvuje se totiž jen pár kostiček. :smile-45:

No na ali jsou jako hodně kladné recenze, ale to je vždy hned po nákupu, takže z toho toho stejně moc nezjistím. Každopádně díky. :)
PacAPusu

Odeslatod PacAPusu v Sob 25. Bře 2017 11:10:53

mirkovaL napsal:

Lepin jsem teda ještě neviděl, ale my kupujeme lego stavebnice (no není to ofiko lego) z stavebnice-kostky.cz. Je to kompatibilní, o hodně nižší cena a děcka nepoznají rozdíl. :)

Kolik stavebnic doma máte? A nepouštějí kostky stejně tak, jak psal kolega nad vámi? Jak dlouho kostky vydrží? A neníčí se rychleji? Nějak se mi nezdá tak levná cena...
PacAPusu

Zpět na Ostatní a volná diskuze