Vůně do bytu

Moderátor: Living

Vůně do bytu

Odeslatod PacAPusu v Čtv 19. Led 2017 22:06:14

Ahoj,

máme nově po rodičích pár kusů staršího nábytku (skříň, pohovku a stoly s židlemi), které mají typický odér starších lidí. Nejlepší bude asi byt do doby, než "vyčuchnou" provonět. Máte někdo zkušenosti s voňkami do bytu? Vyplatí se třeba obyčejný airwick?

Díky.
PacAPusu

Re: Vůně do bytu

Odeslatod Malda v Úte 24. Led 2017 17:58:27

Ahoj, já bych doporučil ecoair z ecofresh.cz Dáš tam nějakou vůni a vydrží to opravdu dlouho a hlavně z toho necitíš tu chemii jak z zmiňovaného airwicku...
Malda

Odeslatod PacAPusu v Úte 24. Led 2017 19:08:06

Malda napsal:Ahoj, já bych doporučil ecoair z ecofresh.cz Dáš tam nějakou vůni a vydrží to opravdu dlouho a hlavně z toho necitíš tu chemii jak z zmiňovaného airwicku...

Aha tak pozdě, už jsem koupil nějaký z supermarketu :D Tak díky za odpověď, příště ten ecofresh zkusím... koukám na jejich stránky http://www.ecofresh.cz - z tama kupuješ nebo někde v kamenném obchodě? Našel jsem ecoair a easyfresh, který z těch dvou je lepší?

Díks. :lipsaresealed:
PacAPusu

Odeslatod Malda v Úte 24. Led 2017 19:19:18

PacAPusu napsal:
Malda napsal:Ahoj, já bych doporučil ecoair z ecofresh.cz Dáš tam nějakou vůni a vydrží to opravdu dlouho a hlavně z toho necitíš tu chemii jak z zmiňovaného airwicku...

Aha tak pozdě, už jsem koupil nějaký z supermarketu :D Tak díky za odpověď, příště ten ecofresh zkusím... koukám na jejich stránky http://www.ecofresh.cz - z tama kupuješ nebo někde v kamenném obchodě? Našel jsem ecoair a easyfresh, který z těch dvou je lepší?

Díks. :lipsaresealed:

Tak pozdě, ale přece. Snad ti bude vonět více jak ten, co máš teď. :)
Malda

Zpět na Ostatní a volná diskuze