Vánoce dárky

Moderátor: Living

Re: Vánoce dárky

Odeslatod AlMatulka v Úte 19. Pro 2017 13:00:12

Dobrý den, já jsem si nejvíc lámala hlavu nad dárkem pro manžela. Klasika. Už jsem měla pořízené pro všechny od elektroniky, po knížky, šperky a masáže, ale pro manžela mě nic kloudného nenapadalo. On nikdy neřekne, co by si přál a nejvíc ho zajímají automobily. To jeho je opravdu krásné. Opečovávané, nablýskané, div, že se do něj nemusí chodit v přezůvkách. Nakonec jsem se rozhodla pro pořízení adaptéru k autorádiu. Nemyslete si, že to však byl nápad z mé hlavy. Poradil mi to kamarád, který s ním každý den dojíždí autem do práce. Prý si už mnohokrát stěžoval na své stávající rádio. Takže mi pomohl vybrat model, který půjde k jeho autorádiu a objednali jsme ho. Už ho mám doma, zabalený a upřímně jsem zvědavá, na jeho reakci. :) Pokud řešíte taky dárek pro svého chlapa, který má rád auta, můžu doporučit tento web - http://www.mp3auto.cz/.
AlMatulka

Re: Vánoce dárky

Odeslatod ledjela v Čtv 21. Pro 2017 13:12:32

tak to já svému muži koupila jen oblíbenou fkašku pití, knihy co rád čte a pak jen pár maličkostí, podle mě se to s dárkama nesmí tas tolik přehánět ;)
ledjela

Předchozí

Zpět na Ostatní a volná diskuze