Kotník po operaci, homeopatika aj.pomoc

Moderátor: Living

Kotník po operaci, homeopatika aj.pomoc

Odeslatod Báša v Ned 17. Úno 2013 8:30:29

Dobrý den,prosím o rady.Manžel si v pátek(nebylo 13!)zlomil kotník,v pondělí jde na operaci.Prosím o Vaše rady a ohledně další pomoci.Kamarádka mě poradila homeopatika Arnica montana,Ledum palustre,Symphytum officinale(mám objednáno)-můžete se přidat s Vaší zkušeností s tímto problémem? Moc děkuji,určitě víte -chlap a rýma!,ale toto je kotník na dlouho-tak ať doba léčení je co nejkratší,pro něj i pro mě.Moc děkuji.
Báša

Re: Kotník po operaci, homeopatika aj.pomoc

Odeslatod Woodoo v Ned 17. Úno 2013 20:01:27

Ja si myslim, ze rozhodujici bude to, jak dobre mu to v nemocnici dokazou spravit. Pocitam ze mu to sesroubujou, protoze jinak by asi nechodil.... Mela jsem pred lety zlomene v kotniku obe hlavni kosti + jednu nejakou malou a bez problemu beham jak srnka. Dostala jsem 8 sroubu, kovovou dlahu, hrebik a kus dratu ( za rok mi to vyndali) a doporuciliu mi akorat dostatek vapniku.
Woodoo

Odeslatod Tornado Lou v Pon 18. Úno 2013 13:05:16

A ty homeopatika jsou jako na co? Na srůstání kostí nebo co?
Tornado Lou

Odeslatod robijn v Pon 18. Úno 2013 13:27:53

Tornado Lou napsal:A ty homeopatika jsou jako na co? Na srůstání kostí nebo co?

na dobry pocit
robijn

Bydliště: Na sever od Kolina. Ne, tam ne, to uz je daleko. Kousek zpatky.

Odeslatod Báša v Pon 18. Úno 2013 18:29:37

Woodoo děkuji za odpověď.Prý na otok,lepší hojení-i kdyby to nepomohlo ,neuškodí 300,- do něj věnuju...Bude asi půl roku doma......
Báša

Odeslatod evaka1 v Pon 18. Úno 2013 19:52:32

Báša napsal:Woodoo děkuji za odpověď.Prý na otok,lepší hojení-i kdyby to nepomohlo ,neuškodí 300,- do něj věnuju...Bude asi půl roku doma......

Tak mu kup antiperle, vypadá to stejně, efekt (placebo) taky stejnej a ještě ušetříš ! ;) Na chlapy se musí tvrdě a mazaně.. začíná to homeopatikama a nepřej si vědět, čím to končí ! :) Mohla bych vyprávět, jsem s jedním přes 40 let :x
evaka1

Odeslatod robijn v Pon 18. Úno 2013 22:22:40

proc by mel byt pul roku doma? Po vymene kolene starou babu postavi na druhy den na berle. Sesroubovany kotnik trva sest tydnu.
robijn

Bydliště: Na sever od Kolina. Ne, tam ne, to uz je daleko. Kousek zpatky.

Odeslatod ivuš v Úte 19. Úno 2013 12:48:23

další rady - nevím jak to má zlomené, kde a kolik bude mít šroubů, jestli bude mít sádru nebo ortézu, určitě bude mít vysoké berle a nedošlapavat na operovanou nohu, záleží na fyzičce, vyčůrat se do bažanta je úspěch, skákat s berlemi na jedné noze na záchod už je výkon :2_hot:
určitě bude mít dlouhodobou prac. neschopnost, dlouhodobou rehabilitaci, také záleží jakou profesi vykonává, zda je zaměstnaný např. v kanclu nebo je na dílně nebo podniká
až mu vyndají stehy - doma koupele z řepíku, heřmánek vysušuje, mastit a masírovat jizvu, určitě rady dají lékaři,
pracuji na rtg v LDN a máme i takové pacienty, ale to jsou třeba osamělí lidé a doma se neobslouží, neuvaří, nemá je kdo vozit na rehabilitaci, máme i po operaci kolene i kyčle a není to tak jednoduché jak píše předešlá pisatelka
jiný názor má ortoped, chirurg, důležitý je i úsměv od sestřičky :smile-09: ve službě
přeji brzké uzdravení i když je to asi na dlouho
ivuš

Další

Zpět na Ostatní a volná diskuze