Kotník po operaci, homeopatika aj.pomoc

Moderátor: Living

Re: Kotník po operaci, homeopatika aj.pomoc

Odeslatod Woodoo v Úte 19. Úno 2013 19:47:05

[quote="ivuš"]další rady - nevím jak to má zlomené, kde a kolik bude mít šroubů, jestli bude mít sádru nebo ortézu, určitě bude mít vysoké berle a nedošlapavat na operovanou nohu, záleží na fyzičce, vyčůrat se do bažanta je úspěch, skákat s berlemi na jedné noze na záchod už je výkon :2_hot:

Jaky vykon? >Nas trenovali v nemocnici......s berlema, o jedne noze jsme behali po nemocnicnich schodech jak srnky :mrgreen: Nahoru i dolu.... :D

Jinak sadra urcite 6 tydnu.....to vsechno je brnkacka. Horsi je, kyz sadru sundaji........boli to vic jak cerstva zlomenina a rehabilitace jde ze zacatku pomalu. Ale i to se poda ;)
Woodoo

Odeslatod IvoČ v Stř 20. Úno 2013 14:19:51

Zdravím,
já bych nasadil Phlogenzym nebo Wobenzym. Obojí jsem úspěšně odzkoušel jak na sobě tak na dětech při hojení poúrazových stavů při sportu.

Stačí trochu "zagůglovat" . Informací je spousta. A zeptal bych se samozřejmě lékaře.
IvoČ

Odeslatod Báša v Stř 20. Úno 2013 20:01:50

Moc děkuji za rady,uvidíme jak dál,snad ho v pátek pustí.Je řidič náklaďáku,a rhb pracovnice říká,že je šikovný.Ještě jsem na radu vedoucí sestry koupila Wobenzym,tak zkusíme,co radí.Ale prý opravdu asi půl roku doma.Přeji všem zdravé kosti....
Báša

Odeslatod Karel3 v Čtv 20. Zář 2018 9:57:03

Sestra,která žije v Německu tak byla na operaci s kolenem a do rány jí daly kanylu s pumpičkou,která ji pomáhala od bolesti. Znáte to někdo? Já to viděla poprvé.
Karel3

Odeslatod kouzelnik v Stř 17. Říj 2018 13:54:47

Můj kamarád byl na operaci s kotníkem a měl to, je to taková krabička(dávkovač) ze které je katetr zaveden přímo do rány a z ní postupně vytlačuje analgetika. A chválil si to.
kouzelnik

Předchozí

Zpět na Ostatní a volná diskuze