sama na dovolenou??

Moderátor: Living

Re: sama na dovolenou??

Odeslatod aneta1 v Ned 02. Říj 2011 19:47:07

Jo,tak pokud půjdu něco kupovat,tak se budu muset opravdu obrnět anebo nakoupím až na letišti.Ale spíš mám obavy z hochů,kteří se starají o zábavu kolem hotelu,slyšela jsem,že se ženským cpou do postele a pak z ní tahají prachy..Tak mám trochu obavy,abych tam na něco takoveho nenarazila :2_angry: :2_angry: Jdu si odpočinout a ne lovit chlapa!
aneta1

Odeslatod RomanaK v Ned 02. Říj 2011 20:16:49

No tak to nevím... :? ...mě se vzhledem k mýmu vzhledu :mrgreen: do postele nikdo necpal... :2_angry: ... :mrgreen:
Ale obecně si myslím, že pokud dáš fakt důrazně najevo nezájem, otrava se stáhne a půjde hledat jinam...
Na druhou stranu i chápu, že to zkoušej: viděla jsem i pár turistek (samý Němky a to fakt i starý a neatraktivní), který tam za tímhle účelem opravdu jezděj.
Zkraje dovolený si vyhlídnou všeho schopnýho mladíka - na pláži se jich potloukalo vždycky dost...Ten jim pak dělá poskoka na pláži, nosí pití, maže záda...a pak je s něma i v hotelu, chodí na jídlo do hotelový jídelny...zřejmě baby slušně platěj i hotelovýmu personálu, kterej pak rád přimhouří oko....
Každopádně je dost zábavný to pozorovat :smiley14:
RomanaK

Odeslatod aneta1 v Pon 03. Říj 2011 11:36:11

Tak to asi určitě se tam takových dost najde :!: co si chtějí zvedat sebevědomí. :smiley14: Ale určitě to neodsuzuju,je to každého věc,pokud na to má žaludek...Má ještě někdo osobní zkušenosti??Díky za názory.
aneta1

Předchozí

Zpět na Ostatní a volná diskuze