Restaurace v Praze

Moderátor: Living

Re: Restaurace v Praze

Odeslatod RomanaK v Stř 29. Čer 2011 21:37:54

Přímo v Hannavským pavilonu je taky výborná restaurace, dá se sedět i venku. Hlavní jídlo sice kolem 350-400,- ale už jenom ten božskej výhled z terasy za to stojí ;) .
http://www.hanavskypavilon.cz/
RomanaK

Odeslatod Perky2 v Čtv 30. Čer 2011 11:20:01

Všem moc děkuji - něco si z toho vyberem.
Že je něco mimo náš plán-trasu nevadí stejně budem jezdit
ze stanice metra Budějovická.
Tornado Lou asi jsem špatně pochopila Tvůj dotaz, tak tedy vegani nejsme a jinak já ráda ochutnám každou kuchyni - nějakou zkušenost
už mám - takže vím, že sushsi ne (omlouvám se nevím, jak se to píše správně).
Za dobré jídlo bych počíla 1000 - 1500 /osoba no a víno k jídlu bych vynechala.
Asi se na to jídlo (večeři) rozdělíme neboť brácha jsou 3 osoby a ten tolik utratit nechce. Takže půjdu jen já s mamkou.
Dnes bylo v MF Dnes psáno o restauraci Krystal Mozaika bistro a ještě Čestro , tak některý den tu třeba zkusíme jít na oběd.
Perky2

Odeslatod Tornado Lou v Čtv 30. Čer 2011 13:03:39

Perky, Čestr je fajn pro vyložený masožravce. Nebo taky pro masožravce doporučuju Ambiente Brasileiro U Radnice, tam je to "zaplať a sněz kolik můžeš" různá masa na grilu.
Jestli chceš něco fajnovějšího, tak doporučuju V Zátiší (ulice Liliová), to je jistota, 3chodové menu za 990,-Kč, každý další chod 90,-Kč. Případně restaurace Essensia v Mandarin Oriental hotelu na Malé Straně, podobná cenová hladina, mezinárodní kuchyně (každý si něco vybere).
Všechno tohle bych si ale nechala spíš na večeři (a udělat rezervaci předem), je to spíš na delší posezení.
Na oběd třeba La Gare (francouzské bistro).
Mrkni na weby těch restauraček a uvidíš co se ti bude líbit.
Tornado Lou

Odeslatod kopretinka v Čtv 30. Čer 2011 13:50:58

My již několik let chodíme při návštěvě Prahy sem:
http://ambi.cz/ambi_pastafresca_kontakt.php
Nikdy se nám nestalo, že bychom nebyli spokojeni.
kopretinka

Odeslatod Bajbic v Stř 08. Úno 2012 12:23:56

A nemáte někdo tip na klasickou hospodu v Praze? Moc jich už asi nebude. Mám na mysli polorozbité stoly, štamgasti s důlkem na židli, škopem na stole ještě předtím, než si sednu, utponeci za babku atd. :-) Příští týden pojedu do Prahy a rád bych si takhle připoměl styrý časy

Odeslatod zaklet v Stř 08. Úno 2012 23:48:09

Dobrá je ta sklepní hospoda v Lucerně. Jídlo cca. 150Kč, ale vaří výborně a to místo má atmosféru.
Vybírejte šperky ke každé příležitosti. Decentní řetízky do divadla, i do práce.
zaklet

Odeslatod Tornado Lou v Čtv 09. Úno 2012 9:58:45

Bajbic napsal:A nemáte někdo tip na klasickou hospodu v Praze? Moc jich už asi nebude. Mám na mysli polorozbité stoly, štamgasti s důlkem na židli, škopem na stole ještě předtím, než si sednu, utponeci za babku atd. :-) Příští týden pojedu do Prahy a rád bych si takhle připoměl styrý časy

Zkus hospodu Sparta, ulice Nad Královskou oborou na Letný.
Nebo Holešovice - hostinec U Vody (stejnojmenná ulice), hospoda Na ztracené vartě v ulici Na Vartě, Praha 8.
Chtěla jsem ještě napsat kdysi děsnej pajzl Krystal v Karlíně, ale vygůglila jsem si to a zjistila, že je tam teď nějaký módní bistro. Ale on už celej Karlín je teď úplně něco jinýho než bejvalo.
Tornado Lou

Odeslatod Tornado Lou v Čtv 09. Úno 2012 9:59:44

zaklet napsal:Dobrá je ta sklepní hospoda v Lucerně. Jídlo cca. 150Kč, ale vaří výborně a to místo má atmosféru.

To si děláš prdel, nebo tam vaříš ty šlichty a myslíš, že na tohle tam někdo příjde? Ty atmosféro ...
Tornado Lou

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze