Pomóc, blechy!!!

Moderátor: Living

Pomóc, blechy!!!

Odeslatod záclonka v Ned 22. Kvě 2011 21:15:28

Moje dvě milované čistokrevné (pouze domácí) kočičky mají blechy!!! :palec_down: Nevím odkud...Nikdy je neměly. Na netu jsem našla dost přípravků na hubení, ale nevím, který je nejúčinnější. Kočkomilové poradíte? Něco na číčy a něco na byt. Ď.
záclonka

Re: Pomóc, blechy!!!

Odeslatod Zdenda v Pon 23. Kvě 2011 22:44:04

záclonka napsal:Moje dvě milované čistokrevné (pouze domácí) kočičky mají blechy!!! :palec_down: Nevím odkud...Nikdy je neměly. Na netu jsem našla dost přípravků na hubení, ale nevím, který je nejúčinnější. Kočkomilové poradíte? Něco na číčy a něco na byt. Ď.

U veterináře si kup přípravek Frontline pro kočky. Žádné obojky a jiné nesmysly.
Zdenda

Odeslatod spu v Úte 24. Kvě 2011 5:01:15

a nechcete je někdy pohlídat ? máme kočičí hotel budou jako v bavlnce
v ceně kočičí masáže poslech hudby, kadeřník, kino,posilovna,sauna,atd.... cena 1000 kč za noc na kus
spu

Odeslatod Scota v Úte 24. Kvě 2011 9:35:52

Já mám dobré zkušenosti se spon-on Bayer Advantage, naopak Frontline zklamal. Doporučuji zároveň odčervit např. Drontal. Blechy přenášejí zárodky tasemnic.
Skuteční sobi, rybaření na dírkách - Levi, Laponsko: Reindeer sledge, Ice fishing, Levi
Ice fishing, Reindeer safari - Levi, Lapland: Ice Fishing, Reindeer Levi
Scota

Odeslatod záclonka v Úte 24. Kvě 2011 21:09:36

spu napsal:a nechcete je někdy pohlídat ? máme kočičí hotel budou jako v bavlnce
v ceně kočičí masáže poslech hudby, kadeřník, kino,posilovna,sauna,atd.... cena 1000 kč za noc na kus

A blecha 1ks vyjde na kolik denně???? Nebo jsou už v ceně???
záclonka

Odeslatod marek99 v Pon 30. Kvě 2011 9:06:37

záclonka napsal:Moje dvě milované čistokrevné (pouze domácí) kočičky mají blechy!!! :palec_down: Nevím odkud...Nikdy je neměly. Na netu jsem našla dost přípravků na hubení, ale nevím, který je nejúčinnější. Kočkomilové poradíte? Něco na číčy a něco na byt. Ď.

Frontline také doporučují zároveň ve spojení s odčervovacími tabletkami. :) Máme vyzkoušeno i na pejskovi - proti klíšťákům i bleškám vážně funguje na 100% ! ;-)
LUKOSTAV - rekonstrukce bytu, koupelen i malování pokojů v Praze
marek99

Odeslatod bambik v Stř 08. Čer 2011 19:24:05

na jednorázové zlikvidování stačí vykoupat... v šamponu pro psy a kočky proti blechám. Náš kocour je polovenkovní (běhá si venku a když chce přijde chrnět na gauč).. žádné přípravky co se kapou na kůži nepoužíváme, nezabraly. Takže ho ca. 1 x 2týdny vykoupeme a ten šampon ty potvůrky i nějakou dobu odpuzuje. navíc má potom nádhernou srst. na koupání je chudák zvyklej od malinka, takže to snese. jestli jste vy kočky nikdy nekoupali, tak si pučte někde svářečské rukavice a zástěru :-)) a možná i tu kuklu
bambik

Odeslatod Jiťulka v Sob 16. Črc 2011 21:32:53

Já s těma kapkama Frontline mám dobrou zkušenost, ale je poměrně drahý. Náš miláček byl minulý týden na prvních záletech a vrátil se tak zablešený, že jsem i po ordinačních hodinách uprosila veterinářku, aby mi něco prodala. Dostala jsem Effipro - má to stejnou účinnou látku jako Frontline, ale je to od konkurenční firmy a podstatně levnější! Já vím, že už tu čičulku máte odblešemou, ale třeba se bude informace hodit na příště :mrgreen:
Jiťulka

Další

Zpět na Ostatní a volná diskuze