agresivita volné diskuse

Moderátor: Living

Re: agresivita volné diskuse

Odeslatod abigail v Úte 23. Úno 2010 16:17:28

Admin neni schopnej zaridit, aby jsem ta krava Tigra nepachla? Mata Hari je jeji nejnovejvsi nick. :palec_down: :suprised:
abigail

Odeslatod superior v Úte 23. Úno 2010 19:25:45

Tak jsem v těch starých diskuzích zabloudil až do Manželské krize. Někdy se mi zvedá kufr, ale jsou tam i povedené příspěvky, u kterých se zasměju. Třeba tenhle se povedl všem třem. Kdyby někoho zajímalo, ke komu Kashika držela řeč, byl to, světe div se, Otík. :mrgreen:
miláček všech napsal:
wildcat napsal:
Kashika napsal:On tady šije pomalu každej do každýho, to je pravda, ale jen Ty si hraješ na Pan Morálka chodí městem. Tak si na to buď nehraj, protože z tý role stejně vypadáváš, a nebo si dál v tý pozici libuj, ale potom trošku etiky, Pane Morálko, trošku etiky by to chtělo.

Kde jsem včera měla kočičí voči, že jsem tuhle perlu přehlídla? :geek: To je moc dobrej fór, Kashiko, že zrovinka ty cintáš o morálce a etice. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tvoje příspěvky se morálkou i etikou jen hmeží. U nás v zoo máme právě pro dnešní den takové trefné motto: Morálka je postoj, který zaujímáme vůči lidem, které nesnášíme. Že prý to řekl nějaký slavný pan Wilde (říkal náš pan ředitel). Mňau :innocent:

Ty máš základní vzdělání, že neznáš Wilda?

Ještě hodnocení: Kashika :palec_down: , Wildcat :palec_up: , Miláček :palec_down: .
superior

Odeslatod Otík - originál v Úte 23. Úno 2010 19:40:06

GeneHawkins napsal:Je to sprosťárna. Uživatel FUMAR MATA je tady měsíce vystaven nejhrubším a nejsprostším útokům od uživatelů
MONOKINI
honzagr
Rasputin
zlejsek
Murphys
wildcat
Otík-originál
a mnoha dalších, aniž by těmto uživatelům k tomu zavdal příčinu.
Dochází neustále ke zveřejňování osobních informací soukromého charakteru o uživateli FUMAR MATA, aniž by tento zveřejňoval osobní údaje jiných.
Jsem přesvědčen o tom, že se jedná o cílenou kampaň proti uživateli FUMAR MATA a admin, který se o diskuzi trvale nestará a nečte ji, podlehl, a aniž by si zjistil příčiny a následky, zvolil nejjednoduší, ale nespravedlivé řešení.

Využiju této diskuze, abych o tomto přinesl důkazy.

Geníku, to už snad nemyslíš vážně, takto veřejně lhát. :smilie10: Tvrdíš, mimo jiné, že Fumar Mata nezveřejňuje osobní údaje ostatních, tak tady je jen malá ukázka toho, co (mimo jiné) napsala o mně ( o ostatních psát nebudu):

"Re: Usínání

od FUMAR MATA v Sob 28. Bře 2009 18:42:36

Předloni jsi maturoval, tak by sis ještě mohl pamatovat něco z logiky."

"Re: Sukně - kde v Brně koupit?

od FUMAR MATA v Úte 08. Pro 2009 12:57:11

"Honimíre, ty jsi zmrdík, ale jen ty si myslíš, že si toho nikdo jiný nevšiml. (A ještě možná Otázka, ale ta má oprávněný sebeobranný důvod, málokterá ženská by chtěla nasazovat parohy se zmrdem.)
Když už sis konečně ve třiceti udělal tu maturitu, jaktože tě nenaučili o podmětu nevyjádřeném? Nebo vlastně...ty tu poučku asi umíš odrecitovat, ale prostě ji nepochopíš, jako ty ostatní cinty, co sem kopíruješ."

"Re: Adopce romčátka

od FUMAR MATA v Úte 16. Úno 2010 13:51:43

Kdyby sis udělal maturitu na střední škole, jako lidé s průměrným IQ a výše, a ne ve třiceti letech ve večerním švindlkursu učebního oboru "pokrývač s maturitou", tak bys poznal odpověď."

Kdo chce, najde mnohem víc a ať už admin posoudí jednání Fumar Maty jakkoli, myslím, že by měl splnit její přání ;) :

"Re: Kde je kurva admin?

"od FUMAR MATA v Sob 20. Úno 2010 23:59:23
Tak jo. Tak já si dávám trojku a zakažte mi sem chodit, mrhám tady zbytečně časem, o bio hadříkách se tady stejně asi nic nedozvím (pro těžce chápající: jako tady na Livingu, ne tady v této diskusi)".

A teď se jdu podívat, jaké důkazy jsi přinesl. ;)
UJO: 27072009

"Móda funguje tak, že všichni začnou napodobovat toho, kdo jako první přestal napodobovat ostatní."
Otík - originál

Odeslatod MATA HARI v Úte 23. Úno 2010 19:54:59

Otíku, ona ale zveřejnila i svoje osobní údaje:

Re: Tigra

Odeslatod Anonymní v Pon 12. Pro 2005 10:21:54
Tak jo, fanousci: a to jeste kdybyste mne videli/y!

Jsem mlada, krasna, stihla, okouzlujici zena s vybranym vkusem, velkorysa a jiskriva osobnost, vedouci s prateli duchaplne a ostrovtipne rozhovory. Jsem dokonala milenka, vyborne varim, jak jsem zaridila dum jste uz obdivovali/y, udrzuju teplo rodinneho krbu a jsem shovivava ke svemu nedokonalemu partnerovi
. Uplne cizi zeny i muzi mne zastavuji na ulici a chteji se se mnou seznamit. Umim zaparkovat i nakladni vlak a k umyti 25 oken nepotrebuju ani Alihadru.

Kdy uz mi zacnete rikat "carevno"?
MATA HARI

Odeslatod Otík - originál v Úte 23. Úno 2010 20:05:52

MATA HARI napsal:Otíku, ona ale zveřejnila i svoje osobní údaje:

Jsem mlada, krasna, stihla, okouzlujici zena s vybranym vkusem, velkorysa a jiskriva osobnost, vedouci s prateli duchaplne a ostrovtipne rozhovory. Jsem dokonala milenka, vyborne varim, jak jsem zaridila dum jste uz obdivovali/y, udrzuju teplo rodinneho krbu a jsem shovivava ke svemu nedokonalemu partnerovi
. Uplne cizi zeny i muzi mne zastavuji na ulici a chteji se se mnou seznamit. Umim zaparkovat i nakladni vlak a k umyti 25 oken nepotrebuju ani Alihadru.

A co Fumar Mata? Ta už je zablokovaná?
UJO: 27072009

"Móda funguje tak, že všichni začnou napodobovat toho, kdo jako první přestal napodobovat ostatní."
Otík - originál

Odeslatod abigail v Úte 23. Úno 2010 20:29:36

Otík - originál napsal:
MATA HARI napsal:Otíku, ona ale zveřejnila i svoje osobní údaje:

A co Fumar Mata? Ta už je zablokovaná?

Neni, Mata Hari je jeni novy nick :palec_down:
abigail

Odeslatod superior v Úte 23. Úno 2010 20:49:18

Diddi_2 napsal:
superior napsal:Diddi, zatím jsem proběhl jen Usínání a už teď je to na přesdržku. S Fumarou bych vzal z jedný vody ještě ty dvě...ehm, no asi víš, který myslím. :palec_down: :palec_down: :palec_down:

Superiore: to jeste nic neni, to jsou tu "lepsi" prispevky od pani "ublizovane" a spol. Nekdy ti je treba vyhledam, kdyz budes chtit, ted nemam cas a ani se mi nechce.

Tak jsem si ted vzpomnela na jednu jeste celkem nevinnou diskuzi, jiz mi vyse jmenovana, ublizovana, nezverenujici osobni udaje, venovala svoji neutuchajici pozornost. A urcite nezverejnila zadny osobni udaj. :mrgreen:

viewtopic.php?f=151&t=2023438&st=0&sk=t&sd=a&hilit=Gratulace

Pani Ubližovaná a jeden citát z mého cintáku se k sobě docela hodí.
Můžete onemocnět ze strachu z nemoci. Stejně jako můžete zestárnout ze strachu ze stáří. Vy myslíte, že život trápí vás, a my máme dojem, že to vy trápíte, otravujete a ponižujete život. (Dušan Radovič)
:|
superior

Odeslatod superior v Úte 23. Úno 2010 21:07:37

Otázka napsal:Já jsem panu Livingovi poslala sbírku perel už včera, a že jich bylo... Myslím, že tady na Livu držím prvensvtí, pokud jde o "přízeň" té, která si momentálně říká Fumar Mata. Od prosince 2005 s ní asi nevydržel nikdo. Jednu perličku dám i sem, prostě musím. Předesílám, že před touto kauzou jsem napsala poslední příspěvek na Liv. 20.11.2007, což se dá snadno dohledat, přesto si mě a mého manžela tahle FM musela vzít do klávesnice 10.2.2008. Těžko lze tedy předpokládat, že bych ji k této akci něčím vyprovokovala. Dále ještě stojí za povšimnutí, jak "vtipně" přispívá pod minimálně dvěma nicky současně: Pomeranč a Mirka 28. A zde prosím odkaz:
viewtopic.php?f=151&t=2235521&st=0&sk=t&sd=a&start=576

Přivítala bych, kdyby se k tomu vyjádřil Gene, když tolik usiluje o spravedlnost.

Taky zajímavý čtení. Všiml jsem si, že i v těch diskuzích, na které dávala odkaz Diddi, psala současně pod dvěma nicky. :roll:
Přidám taky jedno přiléhavé moudro:
Pravda jest obyčejně jednoduchá a krátká, lež a nesmyl bývají barvitější, ba fantastičtější. Proto slabé hlavě vyhovuje spíše lež než pravda.(Josef Thomayer)
:)
superior

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze