Pes se PODHRABÁVÁ

Moderátor: Living

Re: Pes se PODHRABÁVÁ

Odeslatod bambulka v Pon 13. Říj 2008 11:32:15

Tak to bude teda pěkný macek :palec_up: :D
bambulka

Odeslatod macíček1 v Pon 13. Říj 2008 11:41:45

Třeba se alespoň kvůli své velikosti přes plot nedostane. :lol:
macíček1

Odeslatod Věra-1 v Pon 13. Říj 2008 12:07:29

Taky jsem tipovala Ridgebacka. :x-winking:
No, řeknu ti, že je to docela těžká kombinace.
Je fakt, že mladej pes se učí od staršího. A to všechno. I dobré i to špatné. Pokud tomu nějak nezabráníte, tak se může stát, že se velká bude tímto způsobem bavit, i když už bude dospělá. Pokud se totiž nedostane vyhrabanou dírou, tak začne plot trhat. A to je potom teprva sranda.
To dělal vlčák od sousedů s naším novým plotem. Byli jsme z toho fakt vedle. Soused nechtěl věřit, že to dělá jeho mazlík, tak jsme taky strkali do země železné pruty, jak už tu doporučovala bambulka. Trhal vedle. Všechno marný. Hnali jsme ho pokaždé, ptž nám občurával nově zasazené stromky. No, ale v noci stejně přišel a řádil. Nechával nám lejna na terase. Prostě děs.
Zkuste tomu fakt za každou cenu zabránit. Není to nic příjemného jak pro vás, tak pro případného nového souseda.

Radím leda číhat a vůbec nedovolit myši lovit.To je totiž taky docela nebezpečné (pokud je teda žere). Můžou někde sežrat otrávenou návnadu a tím se otráví i váš pes.
Bude to asi těžké, ale jinak jedině podezdívku.
Věra-1

Odeslatod POLY v Pon 13. Říj 2008 13:31:02

K nám na pozemek se prohrabávali a prokousávali dva sousedovi rotvajleři. Soused s tím nechtěl nic mít, takže jsme museli na naše náklady předělat 80m jeho plotu. Osadili jsme do betonu betonové obrubníky a použili vyšší a pevnější pletivo. Když psi ničili i toto, soused natáhl nějaký el.ohradník. Psi by měli dostat ránu, když se k plotu jenom přiblíží. Bohužel to mají často buď vypnuté nebo rozbité.
Myslím, že nejjednodušší a nejlevnější je psa vychovat. Všelijaké zábrany to stejně nikdy nevyřeší na 100%.
POLY

Odeslatod Markicek v Pon 09. Pro 2019 12:30:38

Nemáte tu někdo zkušenosti s krmením starého psa, který má horší zažívání? podědil jsem psa po babičce, které jsem dal slib, že až tu nebude, tak se o něj postarám.
Markicek

Odeslatod Halouzka v Stř 11. Pro 2019 16:52:58

Záleží čím ho krmíte, a také čím ho krmila babička před tím, já jsem pro svého psa začal kupovat kvalitní konzervy, když měl problémy se zažíváním, kupuji mu jenom konzervy, které obsahují jeden protein.
Halouzka

Odeslatod Markicek v Čtv 12. Pro 2019 2:04:26

Díval jsem se po internetu, a neviděl jsem konzervy s jedním proteinem, to je pak ta konzerva pořád s jednou příchutí? o kolik jsou ty konzervy dražší oproti ostatním?
Markicek

Odeslatod Halouzka v Pát 13. Pro 2019 11:24:38

Když si vyhledáte přes vyhledávač konzervy Brit mono protein, tak je najdete určitě, nebo si je také můžete objednat přímo z jejich stránek https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi? ... no-protein , konzervy se vyrábí hned v několika příchutích, najdete je všechny na těchto stránkách.
Halouzka

Předchozí

Zpět na Ostatní a volná diskuze