Kde v Brně na oběd po promocích?

Moderátor: Living

Re: Kde v Brně na oběd po promocích?

Odeslatod mea v Sob 21. Čer 2008 23:28:58

Děkuji za příspěvky. Zalíbila se mi koliba Nikacentrum. Nevíte jaké tam mají ceny? A ještě jsem našla http://www.brabander.cz/ Máte s ní zkušenosti?
mea

Odeslatod Příčná.Bárka v Sob 21. Čer 2008 23:49:02

Meo, v Kolibě Nikacentra jsou ceny příjemné, dělají tam hodně slovenských specialit - halušky, lokše,... na mnoho způsobů, ale mají tam i jídla z kuřecího, vepřového, hovězího, steaky i těstoviny a pizzu. A každý týden nějakou akci: týden mořských specialit, týden závinů, steaků, knedlíků...
A teď zrovna teď běží v rádiích reklama na novou službu - rozvoz pizzy.
A co je velmi příjemné, restaurace má vlastní velké uzavřené parkoviště.
Příčná.Bárka

Odeslatod Denulenka v Pon 23. Čer 2008 12:11:22

Tak ty píšeš, že bys ráda přijatelné ceny a prostředí i pro děti a vybíráš Brabander a Neb.mlýn a kastelána, to je prča, to jsou asi nejdražší v Brně. Já doporučuji U Billa, bill.cz, jinak Lastrada je děsná, je to tam krásný,ale člověk aby se doma najedl, než tam jde :-) pak ještě Divá Bára by byla fajn...ale nepíšeš kolik Vás bude, tam je to takové komorní...doboru chuť
Denulenka

Odeslatod mea v Pon 23. Čer 2008 13:21:37

Kastelána jsem zavrhla hned, jen jsem napsala, že by se mi líbilo takové slavnostní prostředí. Nebeské mlýny bohužel ceny nemají zveřejněné na netu, tak jsem se poptala... Ale po reakcích ostatních jsem zavrhla i mlýny. Teď už se rozhoduji mezi Billem a Nika kolibou. No snad bude chutnat. Díky všem Brňákům.
mea

Odeslatod Příčná.Bárka v Pon 23. Čer 2008 18:55:17

Doporučila bych do obou restaurací si zajít a posoudit na vlastní oči i chuťové buňky.
Ta Divá Bára taky nevypadá špatně.
Nebeský mlýn http://www.nebeskymlyn.cz/ jsi asi nenašla proto, že jsi hledala v množném čísle. Fotky na stránkách mají nádherné a věrné, ale ...
Příčná.Bárka

Odeslatod Ira v Úte 24. Čer 2008 8:23:02

V Nika kolibě teď kolegyně měla svatební hostinu a spokojenost veliká.
Ira

Odeslatod llllucka v Čtv 26. Čer 2008 14:41:38

V Nika kolibě jsme byli kamarádce na promoci a spokojenost.Jídlo bylo výborné,obsluha taky.Jen ty lavice nejsou pro každého pohodlné.

Giardino:výborně vaří a vždy max. spokojenost

Nebeský mlýn:dost se pohoršili a ceny podle mě neodpovídají kvalitě

Brabander:restaurace na vysoké úrovni,výborná obsluha,jídlo,ale taky ceny

Bill:do téhle restošky zajdu,když mám chuť na steak.Pokud jsou na promoci i babičky a tak,tak bych tam asi nešla.Není to pro každého.

My ještě rádi chodíme do dejavu a dobrá restoška je na Svoboďáku v Omega centru (nebo jak se to jmenuje).Dál máme rádi Haciendu a i v Pohádce jsme byli vždy spokojení (ale na promoční hostinu) bych tam nešla.

Já bych na tvém místě vzala přítele a nějakou restauraci zkusila.Každému vyhovuje něco jiného.V létě bych koukala i na to,aby restaurace měla klimatizaci.
llllucka

Odeslatod richardsonec v Čtv 02. Srp 2018 8:42:43

Nebeský mlýn už roky není no. Jako nebylo to tam špatné, ale bylo to takové až moc předražené na tu úroveň. Teď je tam asi už druhá restaurace. Jinak tip je třeba http://www.sunset-restaurant.cz/cz , tam je to dle mého v pohodě. Sice uplně v centru, ale zase krásný výhled na terase to vynahradí.
richardsonec

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze