Pes žere hovna a novorozenec

Moderátor: Living

Re: Pes žere hovna a novorozenec

Odeslatod Amee. v Úte 20. Kvě 2008 14:41:51

jez abel napsal:nějaký kryt na tu rukojeť.Tadyhle http://www.cartcover.eu. Nikde jsem to ale neviděla ke koupi.Máte to někdo a nebo je hloupost se těma nákup. košema zabývat?

Jestli si to chceš pořídit, poradím ty kde. Běžně se takováhle pěnová trubice prodává v hobbymarketech jako kryt na trubky třeba vodovodního potrubí. Stojí to pár kaček. Akorát to má barvu šedou a bude to bez toho nápisu.
Amee.

Odeslatod jez abel v Úte 20. Kvě 2008 14:51:45

Dobrý nápad,díky za tip.
jez abel

Odeslatod fífa v Stř 21. Kvě 2008 12:54:28

Dobrý den, tady Fífa.Je tomu už 6 měsíců, co jsem zakládala tuhle diskusy.Jen jsem chtěla říct, že se nám narodila dcera, pes byl její první tři měsíce doma.Ted už je venku.Ale je zlatej, očuchává jí, hlídá kočár, ale nesmí jí lízat.Vše je v pohodě a tak jak má být - zatím.Děkuji všem za podporu ;)
fífa

Odeslatod nera v Stř 21. Kvě 2008 16:57:05

No po přečtení úvodu jsem chtěla říct ať to nedramatizujete,
protože náš dětský doktor říká,že nejzdravější děti jsou ty,které vyrostli v prasečím chlívku,protože ty mají nejvíce obranných látek - ergo skleníkové kytky skolí všechno! Jsem ráda,že zdravý rozum zvítězil.
nera

Odeslatod linetka v Pát 27. Čer 2008 0:21:23

szz napsal:Nemám čas číst tuto diskuzi celou, ale bližší je mi postoj Haničky než jejích odpůrců. V každém případě, pejskaři, nežijte v domnění, že parazity šíří hlavně kočky. Psi jsou na tom hodně podobně. Spousta lidí hlavně na venkově ty svoje voříšky vůbec neočkuje, natož aby je odčervovala. I v Praze vidím psy,který se zoufale smýká zadkem po chodníku ve snaze ulevit si od svědění konečníku způsobeného hlísty. Postarší výkaly, ve kterých se už škrkavky a tasemnice stihly vylíhnout, jsou horší než čerstvé.Na ty by se bez nebezpečí dalo sáhnout. Takže ti neuklízející pejskaři, kterým se ekluje čerstvý exkrement po svém miláčkovi uklidit, nás všechny ohrožují. Protože hlísti dokážou vytvářet i takové spóry, šíří se to vzduchem, můžeme to vdechnout,... U mimina bych psa nechtěla.
Jo a než se na mne osopíte,že nemám ráda psy, uvedu na pravou míru, že hlavně nemám moc ráda pejskaře. protože někteří z nich povýšili práva a pocity svého psa nad práva a pocity lidí (viz neuklízené výkaly nebo volné pobíhání i nebezpečných plemen).

Naprostý souhlas!!!!! :palec_up: :palec_up: :palec_up:
linetka

Odeslatod linetka v Pát 27. Čer 2008 0:25:05

Věra-1 napsal:prue křik je prostě křik. Tady není o čem polemizovat. Jestliže jdu do restaurace, tak opravdu nepotřebuju mít k tomu jako návdavek řev lítajících rozjivených a nezvládnutých děcek či štěkot psa. To už je jedno.

A když jdu do restaurace já, tak nepotřebuju psí chlupy na talíři!!!
Snad uznáš že žádné zvíře nepatří do restaurace!!!! :baringteeth:
linetka

Odeslatod kamika v Pát 27. Čer 2008 14:35:56

fífa napsal:Dobrý den, tady Fífa.Je tomu už 6 měsíců, co jsem zakládala tuhle diskusy.Jen jsem chtěla říct, že se nám narodila dcera, pes byl její první tři měsíce doma.Ted už je venku.Ale je zlatej, očuchává jí, hlídá kočár, ale nesmí jí lízat.Vše je v pohodě a tak jak má být - zatím.Děkuji všem za podporu ;)

zrovna jsem si precetla uvod a pak preskocila na zaver. tak jsem rada, ze to dopadlo tak, jak to dopadlo!

psici obcas zerou exkrementy, je to hnusne, ale pro ne prirozene. delaji to, kdyz jim chybi ve strave nejake enzymy. ale je to resitelne. u nejakych pejsku staci prejit z granuli na varenou stravu, nebo pred prochazkou dat psovu kousicek syrecku (to pomohlo u meho stenete).
a jeste jedna vec - exkrementy, ktere psi poziraji, jsou v 95% lidske. vidim to u nas, kdyby jen po sobe bezdomovci uklizeli tak, jako uklizeji pejskari po svych psech, mela bych o starost min!

tak preji at se miminku i mamince dari a bezproblemove souziti s pejskem:-)
kamika

Odeslatod Koukalekjan v Čtv 13. Úno 2020 10:02:57

Poradíte mi prosím někdo, jakou stravu zvolit pro psa? co je pro něj opravdu nejlepší? budeme mít štěně, a já bych chtěl aby dostával to nejlepší. Měl bych mu vařit? nebo je lepší zvolit granule nebo konzervy?
Koukalekjan

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze