Pes žere hovna a novorozenec

Moderátor: Living

Re: Pes žere hovna a novorozenec

Odeslatod fífa v Pát 30. Lis 2007 21:35:32

Já to nechápu, snad jsem jediná, kdo má v bytě psa a dítě???Ostatní, toho psa prostě vyhodili na ulici???Tvoj, košík jsem mu koupila dneska.Při venčení ho kontroluji stále, ale jak ty EXTRAMENTY /pro PetraVo/ pro ostatní hovna nežere skoro vůbec, tak včera mě to prostě nenapadlo.Dnes jsem prostě o tom včerejšku přemýšlela a chtěla jsem se jen zeptat, jak to v takovýhle situacích praktikujete.Tvoj zkusím ten košík a vodítko, no.Do ted chodil bez vodítka a košíku, ale budu ho muset víc hlídat asi.Ale ono tak nakonec nejde o to, že něco sežere, ono stačí když do něčeho šlápne, k něčemu si přičuchne, to bych fakt musela toho psa každý den desinfikovat celého.Po celém bytě nechodí, má své místo, kde je.Takže mi šlo fakt jen o tu praktickou věc jak na soužítí psa s malým dítětem po té hygienické stránce.Psa mám prvního a dítě ještě nemám, jen jsem se chtěla prostě zeptat, jak to chodí
fífa

Odeslatod irca v Pát 30. Lis 2007 21:40:07

EXTRAMENTY :D :D
irca

Odeslatod tvoj v Pát 30. Lis 2007 21:44:27

Fifo my jsme po narozeni syna zmenili to, ze psovi myjeme po kazde prochazce packy, to je tak jedine, protoze jak jsem jiz psala, pes neni mazlici, takze nehrozi, ze by syna ocichaval. Ale ja bych to s tou uplne prehnanou cistotou neprehanela, syn (zatukavam) do dneska nemel vubec zadnou nemoc.
tvoj

Odeslatod Příčná.Bárka v Pát 30. Lis 2007 21:45:27

Fífo, píše se EXKREMENT :P
Výrazů je víc http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/exkrement
Příčná.Bárka

Odeslatod Ela v Pát 30. Lis 2007 21:46:00

Fifo, ja bych to nedramatizovala. Vyrustala jsem se psy, od mimina a urcite to na me ani na bratranky a sourozence vliv nemelo :)
Verim tomu, ze dite, ktere zije v rodine se psem, ma mnohem vetsi imunitu, dokonce na to byla i naka studie. A urcite bude mit i hezci vztah ke zviratum, zodpovednost, ale to az pozdeji, ze :)
Pes rodicu si obcas taky ho.no da :)

A jinak bezva nazev diskuze :)
Ela

Odeslatod fífa v Pát 30. Lis 2007 21:49:01

Příčná.Bárka Napsal:
-------------------------------------------------------
> Fífo, píše se EXKREMENT
> Výrazů je víc

No ted jsem to chtěla opravit, je vidět, že to slovo moc nepoužívám a už vůbec né písemně (new_silly)Děkuji za upozornění (tu)To druhé sprosté slovo je mi prostě bližší už jen z toho důvodu, že ta směs vypadá tak strašlivě pak, že na to jiný výraz ani nemám ;)
fífa

Odeslatod fífa v Pát 30. Lis 2007 21:54:30

Ela Napsal:
-------------------------------------------------------
> Fifo, ja bych to nedramatizovala. Vyrustala jsem
> se psy, od mimina a urcite to na me ani na
> bratranky a sourozence vliv nemelo
> Verim tomu, ze dite, ktere zije v rodine se psem,
> ma mnohem vetsi imunitu, dokonce na to byla i naka
> studie. A urcite bude mit i hezci vztah ke
> zviratum, zodpovednost, ale to az pozdeji, ze
> Pes rodicu si obcas taky ho.no da
>
> A jinak bezva nazev diskuze

elo, jsem to vzala trochu zhurta, no ;)Ten název.Tvoj a Elo, no už přenáším a nervy trochu pracují a přemýšlím nad blbostmi.Asi i ze stresu tak trochu i ze strachu co mě čeká.U nás má pes své místo a do nějakých pokojů nesmí vůbec, ale to co se stalo včera mě akorát trochu vystrašilo, to je celé, když to ted s někým rozeberu, tak to už tak černě nevidím.
fífa

Odeslatod Paw v Pát 30. Lis 2007 21:56:32

šmarjá, vy toho naděláte...

Tak žere no a co jako - nechápu, kde má být problém?
Počkej, až bude novorozenec větší, tak tě pes zbaví problému kam s ním - hovno z plenky sežere :D

Jinak - mimino bude prvních pár týdnů až měsíců jenom ležet, kam ho položíš, takže se psem do styku přijít nemusí. Ale je lepší nechat mimino očuchat, aby si oba zvykali.
Ze začátku budeš psa drbat, dítě a jeho příslušenství sterilizovat...a ani ne za rok se budou spolu válet v kuchyni v rozdrobeným chlebu a prát se o piškot a dudlíka...

Paw

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze