Pes žere hovna a novorozenec

Moderátor: Living

Re: Pes žere hovna a novorozenec

Odeslatod prue v Pon 03. Pro 2007 16:17:24

Miluscha Napsal:
-------------------------------------------------------
> nebojte, kdyz je rec vo hovne, tak to se tady
> sejde lidi... a vsichni maj k tomu hovnu co
> dodat!

:D :D :D :D :D :D :D
prue

Odeslatod prue v Pon 03. Pro 2007 16:24:15

miluscko...a proč zase všichni mlčí....???? no, protože s vámi není žádná prča, tak já musim jít pracovat..... :D :(
prue

Odeslatod Hanicka v Pon 03. Pro 2007 16:25:08

to se každej vyřádí, adrenalin se vyplavuje...to je ono.... :D
holky, dnes jsem měla ráno špatnou náladu, ale teď už ne, výborně jsem se pobavila.... o ho..ě (new_rotfl)
Takže závěrem - pokud si někdo myslí, že jsem ho nakopla, nechtěla jsem...
papa zítra u jiné pěkné diskuse (tato už nějak zkomírá...)
ObrázekObrázek

http://album.inmail.cz/@Hanicka1979
http://hanicka1979.multiply.com

Odeslatod MartinaPav v Pon 03. Pro 2007 16:26:16

To víš, pru. Člověk musí v tý práci občas něco udělat. :D ;) :D

Tak mě ješte v souvislosti s těma zvířátkama napadlo, že někdo nerozlišuje mezi zvířátkem, které je převážně (nebo úplně) doma a zvířátkem, které volně běhá venku, někdy ani nemá pána.
Furt existuje spousta lidí, kteří mají pocit, že od mých domácích, očkovaných, odčervených a speciální stravou krmených koček něco chytnou. To bych spíš mohla mít strach, že je to naopak. Ne, že bych milovala, když mne olizují (škrábe to), ale do postele tedy rozhodně můžou. A s miminkem bych taky strach neměla. Psa bych si na procházkách víc hlídala, po návratu domů bych ho trošku ošolíchala a byla bych úplně v klidu.
MartinaPav

Odeslatod fífa v Pon 03. Pro 2007 20:57:40

Tedy, tak to všem děkuji za příspěvky.Ještě jsem neměla čas si je úplně všechny došíst.Tak jen v rychlosti k tomu co jsem stačila.Škrkavky, si myslím, že je možné chytit nejenom od zvířat.jak jsem psala my odčervujem pravidelně po 3 měsících.Chlupy na zemi neřeším, prostě vezmu vysavač a v rychlosti vše každý den přejedu.Ač mám psa také nemám ráda nevychované psi.Vadí mi kteří po mě skáčou a olizují mě a plazí se po mě.Náš to nedělá a pokud ano/je to štěně/ tak dostane vynadáno.Náhubek mu venku nedávám, protože má od něj odřenej celej noc a stejně si tam cokoli protlačí, spíš jsem si vytipovala inkriminovaná místa a těm se vyhýbám a ač svého psa mám fakt moc ráda, tak přesto i doma musí dodržovat určitá pravidla.jinak tedy se ještě nic nenarodilo a děkuji všem, za praktické názory ;)
fífa

Odeslatod prue v Pon 03. Pro 2007 21:02:46

fífo..my ti taky děkujem za téma, aspon byla prča :D :D :D :D
prue

Odeslatod fífa v Pon 03. Pro 2007 21:14:07

Prue, na začátku to byla největší legrace.Co příspěvěk to masakr (new_silly)
fífa

Odeslatod szz v Úte 04. Pro 2007 7:39:58

Věro,ano,souhlasím, to znám z "To by se zvěrolékaři stát nemělo", a když to znám i já, která v životě neměla psa, tak soudím, že chovatel by to měl vědět taky, a jít na veterinu,ne?
Myslím ale i z toho,co jsem vyslechla z rozhovoru venčících pejskařek, že ten pes,co toto provozuje před naším domem,musí být i nakažen.Paní se vyjadřovala o veterinárních lécích jako o fuj a že její pejsek je naštěstí v pořádku a nemusího trápit žádnou léčbou .Až jí uvidím příště,asi už jí něco řeknu, protože to zvíře evidentně trpí,ať už je příčinou cokoli.
szz

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze