ABradio - poslouchej online!

Nejnovější diskuse

...
19.09.2020 08:40
Re: Počasí...
19.09.2020 02:05
...
19.09.2020 18:15
...
19.09.2020 18:14
Re: volnej cas...
19.09.2020 18:22
...
19.09.2020 18:15
Re: Saltwater Sandal...
15.09.2020 12:06
Re: osvětlení zahrad...
08.09.2020 22:08
Re: Nerezový komín...
19.09.2020 09:48
...
18.09.2020 05:00

Pes žere hovna a novorozenec

Moderátor: Living

Re: Pes žere hovna a novorozenec

Odeslatod fífa v Pát 30. Lis 2007 22:00:55

Paw Napsal:
-------------------------------------------------------
> šmarjá, vy toho naděláte...
>
> Tak žere no a co jako - nechápu, kde má být
> problém?
> Počkej, až bude novorozenec větší, tak tě pes
> zbaví problému kam s ním - hovno z plenky sežere
>
> Jinak - mimino bude prvních pár týdnů až měsíců
> jenom ležet, kam ho položíš, takže se psem do
> styku přijít nemusí. Ale je lepší nechat mimino
> očuchat, aby si oba zvykali.
> Ze začátku budeš psa drbat, dítě a jeho
> příslušenství sterilizovat...a ani ne za rok se
> budou spolu válet v kuchyni v rozdrobeným chlebu a
> prát se o piškot a dudlíka...
>
>

Paw, alespoň budu mít jistotu od koho to hov...pochází a nebude tak mít chut na cizí venku na procházce
:DNo tak dík za odreagování.Mě už z toho hrabe, jsem pár dní po termínu, sama doma furt a psa vyválenýho v tom, no.Už to nějak asi nezvládám :D
fífa

Odeslatod Honza, Plzeň v Pát 30. Lis 2007 22:50:28

Náš pes by si tohle nikdy nedovolil a tím to asi začíná i končí.
Honza, Plzeň

Odeslatod irca v Pát 30. Lis 2007 22:57:04

Náš pes to dělal jen jako štěně, pak ho to přešlo.
irca

Odeslatod fífa v Pát 30. Lis 2007 23:11:42

On je ještě štěně.Snad to také přestane :SAle alespoň je to opravdu hodně málokdy, včera poprvé po dlouhé době.Ale on má vyhraněné chutě, protože si vybírá a to co má rád, to není všude.Podle mě jsou to lidské.Někde jsem dokonce četla, že jim chybí vitamím H/snad/, že se dá koupit v lékárně a přidávat mu ho do stravy.Nezkoušela jsem to.Prý se to jmenuje "Biotin"
fífa

Odeslatod Felis Catus v Pát 30. Lis 2007 23:50:28

Promiňte Fífo a Janči, ale musím konstatovat jen "achjo" a to vycházím jen z toho, co vy dvě píšete a z čeho Janči vychází při sledování nablblé televize. Fífo, pořídili jste si jako bezdětní psa. Proč? Neměli jste tehdy ještě miminko, tak měl být pes jako jeho náhražka? Stává se to zvykem. Nebo že by snad touha vyrovnat se současnému trendu a s tím spojená snaha o pořízení módního plemene např.labradora na parádu a případně pozvednutí si sebevědomí? I to je nyní běžný trend. Nebo jste snad vy nebo váš partner se psem jako děti vyrůstali nebo tak mohutně překypujete láskou a chcete její přebytky věnovat péči o živého tvora, který by i vám oplácel láskou a věrností až za hrob? Nevím. Nyní čekáte děťátko a zároveň máte trauma z vašeho psa. Vy jste dítě snad neplánovali s přihlédnutím k vlastnictví psa? Nezlobte se, ale z vašeho dotazu vyplývá, že jste se před pořízením psa nejen neobeznámili s jeho přirozeným chováním a potřebami ať již z literatury, z netu nebo přímo od chovatele, který vám psa prodal, ale vůbec netušíte, co vlastnictví psa obnáší a jaké jsou psí potřeby. V opačném případě by pro vás nebylo překvapením, že naprosto samozřejmou psí přirozeností je nejen, dle vašich slov, žrát hovna, ale se v nich i vyválet. Případně "ulovit" několik týdnů uleželého, červy prolezlého uhynulého holuba, potkana, kočku a jánevímcoještě a přinést tento úlovek vám páníkům do vašeho domu a jeho psího pelíšku a očekávat za toto od vás pochvalu. Zřejmě nic netušíte ani o těch hrůzách, že pes i slintá, pouští chlupy, dokonce si ušpiní při venčení packy. Musí se s ním občas zajít na veterinu a přinejmenším dát jednou za rok očkovat a cálovat a nedejbůh, aby bylo to zvíře nemocný. Tomi vadí, tak ho radši někomu dám. Ať se stará někdo jinej, jen ne já. Jo, nejjednodušší je zbavit se toho špinavýho a smradlavýho čokla. Takhle to ovšem řeší kdejaký primitiv. Vy máte na víc. Protože vy o tom přemýšlíte.
Věřte, že pro dítě není lepší zdravotní prevence a vytvoření si nepokřiveného životního náhledu, než že může mít možnost od počátku zrození mít přímý kontakt s přírodou (s tzv.čistou špínou). Nebo jste snad jedna z těch pseudomatek typu Dr.Suralové v televizních reklamách, co celý byt polévá od stropu k podlaze domestosem? Naše děti lezly po podlaze, která nebyla vytřená savem. Na zahradě tahaly ze země žížaly, které "preventivně" olizovaly od hlíny, aby byly "čisťoušké". Z lezení v trávě mezi květy pampelišek a jetele obdržely spoustu žihadel a žijí dodnes. Neznají rýmu, kašel, vyrážky, žádné současné a tak módní pseudoalergie. Jen vyrůstaly v těsném až intimním kontaktu s psy, kočkami a morčaty a mezi oblaky jejich chlupů. Pečovaly o zvířátka, mazlily se s nimi, bez újmy se jich dotýkaly. Naše dítě si v dospělosti pořídilo psa. Nyní naše dítě porodilo další dítě, psa pomazlí, srst vyčeše, uši vyčistí, jeho slinu setře. Psa vyvenčí při procházce s miminem, při příchodu domů psovi umyje tlapky a zatímco pes jí, mé dítě kojí své dítě. Když dá mimčo spát, vyvenčený, očištěný a najedený pes s umytýma tlapkama lehne k postýlce a hlídá. Není krásnější pohled. Mé dítě mezitím vyluxuje koberec a vytře podlahu od psích chlupů. Dát psa pryč jen proto, že se narodí dítě, je neomluvitelné nejsobečtější svinstvo nejvyššího řádu. A žádná "omluva" pro to nenní.
Felis Catus

Odeslatod fífa v Sob 01. Pro 2007 0:12:43

Felis Catus Napsal:
-------------------------------------------------------
> Promiňte Fífo a Janči, ale musím konstatovat jen
> "achjo" a to vycházím jen z toho, co vy dvě píšete
> a z čeho Janči vychází při sledování nablblé
> televize. Fífo, pořídili jste si jako bezdětní
> psa. Proč? Neměli jste tehdy ještě miminko, tak
> měl být pes jako jeho náhražka? Stává se to
> zvykem. Nebo že by snad touha vyrovnat se
> současnému trendu a s tím spojená snaha o pořízení
> módního plemene např.labradora na parádu a
> případně pozvednutí si sebevědomí? I to je nyní
> běžný trend. Nebo jste snad vy nebo váš partner se
> psem jako děti vyrůstali nebo tak mohutně
> překypujete láskou a chcete její přebytky věnovat
> péči o živého tvora, který by i vám oplácel láskou
> a věrností až za hrob? Nevím. Nyní čekáte děťátko
> a zároveň máte trauma z vašeho psa. Vy jste dítě
> snad neplánovali s přihlédnutím k vlastnictví psa?
> Nezlobte se, ale z vašeho dotazu vyplývá, že jste
> se před pořízením psa nejen neobeznámili s jeho
> přirozeným chováním a potřebami ať již z
> literatury, z netu nebo přímo od chovatele, který
> vám psa prodal, ale vůbec netušíte, co vlastnictví
> psa obnáší a jaké jsou psí potřeby. V opačném
> případě by pro vás nebylo překvapením, že naprosto
> samozřejmou psí přirozeností je nejen, dle vašich
> slov, žrát hovna, ale se v nich i vyválet.
> Případně "ulovit" několik týdnů uleželého, červy
> prolezlého uhynulého holuba, potkana, kočku a
> jánevímcoještě a přinést tento úlovek vám páníkům
> do vašeho domu a jeho psího pelíšku a očekávat za
> toto od vás pochvalu. Zřejmě nic netušíte ani o
> těch hrůzách, že pes i slintá, pouští chlupy,
> dokonce si ušpiní při venčení packy. Musí se s ním
> občas zajít na veterinu a přinejmenším dát jednou
> za rok očkovat a cálovat a nedejbůh, aby bylo to
> zvíře nemocný. Tomi vadí, tak ho radši někomu dám.
> Ať se stará někdo jinej, jen ne já. Jo,
> nejjednodušší je zbavit se toho špinavýho a
> smradlavýho čokla. Takhle to ovšem řeší kdejaký
> primitiv. Vy máte na víc. Protože vy o tom
> přemýšlíte.
> Věřte, že pro dítě není lepší zdravotní prevence a
> vytvoření si nepokřiveného životního náhledu, než
> že může mít možnost od počátku zrození mít přímý
> kontakt s přírodou (s tzv.čistou špínou). Nebo
> jste snad jedna z těch pseudomatek typu
> Dr.Suralové v televizních reklamách, co celý byt
> polévá od stropu k podlaze domestosem? Naše děti
> lezly po podlaze, která nebyla vytřená savem. Na
> zahradě tahaly ze země žížaly, které "preventivně"
> olizovaly od hlíny, aby byly "čisťoušké". Z lezení
> v trávě mezi květy pampelišek a jetele obdržely
> spoustu žihadel a žijí dodnes. Neznají rýmu,
> kašel, vyrážky, žádné současné a tak módní
> pseudoalergie. Jen vyrůstaly v těsném až intimním
> kontaktu s psy, kočkami a morčaty a mezi oblaky
> jejich chlupů. Pečovaly o zvířátka, mazlily se s
> nimi, bez újmy se jich dotýkaly. Naše dítě si v
> dospělosti pořídilo psa. Nyní naše dítě porodilo
> další dítě, psa pomazlí, srst vyčeše, uši vyčistí,
> jeho slinu setře. Psa vyvenčí při procházce s
> miminem, při příchodu domů psovi umyje tlapky a
> zatímco pes jí, mé dítě kojí své dítě. Když dá
> mimčo spát, vyvenčený, očištěný a najedený pes s
> umytýma tlapkama lehne k postýlce a hlídá. Není
> krásnější pohled. Mé dítě mezitím vyluxuje koberec
> a vytře podlahu od psích chlupů. Dát psa pryč jen
> proto, že se narodí dítě, je neomluvitelné
> nejsobečtější svinstvo nejvyššího řádu. A žádná
> "omluva" pro to nenní.

:roll: :roll:šmarjá pano na nebesích podsvětínská, co to píšeš???Co je to za nesmysl.Tak za:

á/máme dvě kočky ještě, kdybych řešila sterilitu v domácnosti, musela bych vyhodit i ty.

b/psa jsem si nepořizovala jako žádnou náhražku a stejně tak k němu i přistupuji.Je to člen rodiny, ke kterému se tak i chováme.Nekupovali jsme si ho ani kvůli nějakému modnímu výstřelku.

c/ pes chodí na pravidelné očkování, odčervována máme všechna naše zvířata v pravidelných intervalech 5 měsícůch, v součastnosti 3 měsíců.

d/jak jsem psala, náš pes je členem domáctnosti, proto ho bereme sebou na výlety, každý den na procházky a věnujeme se mu.Má své místo doma a taky mu to dáváme i najevo dostatečně, že k nám patří

e/ neřeším chlupy, neřeším kde mi co na zemi olízne, neřeším do čeho šlápne, ale jen radu co s tím, že žere hovna.jestli to nemůže nějak uškodit novorozenci.Ostatně to bych musela i u koček a to bych je musela mít přivázené na vodítku a pouštět je ven v bačkorách a pláštěnce.A psa bych musela obouvat do bot a obvázat mu hubz motouzem a pživázat mu jí k tělu, aby si ničeho nečichl a do něčeho nešlápl.Takhle myslím, že bych to měla dělat, když si myslíš, že mi jde hlavně o sterilitu?????

f/a psa bych z těhle důvodů nikdy pryč nedala.jedině snad, kdyby byl agresivní/ to bylo také z mé strany takhle míněné. když jsem reagovala na Janču/ a to bych ještě určitě s někým prodiskutovala a zkusila to nějak vyřešit, určitě bych se nevzdávala tak jednosuše.

Felisi, že ty máš z domova takovouhle zkušenost, že Tě to vůbec napadlo
:S :S :S :S
fífa

Odeslatod fífa v Sob 01. Pro 2007 0:21:37

Jo a ještě tedy, manžel měl také psa, jeho bratr má psa, rodiče mají dvě kočky a bratr má ještě kočku a babička má kočku.Všechny zvířata máme přivázané doma a ven je pouze nosíme a pod packama jim pak rozložíme koberec a když udělají potřebu, tak je zase hned vezmeme domu.A doma je pro jistotu ješte vykoupeme celé v Savu a pak strčíme mrazáku aby desinfekce byla dokonalá a pečlivá.Tak to je naše očista po procházce, kterou samozřejmě děláme jen tam kde je nejvíc lidí, aby všichni viděli, že máme moderního psa a jen na chvíli, aby mi to nezabralo moc času a mohla se věnovat hlavně sama sobě a manželovi :D :D
fífa

Odeslatod fífa v Sob 01. Pro 2007 0:31:57

No a v poslední řadě bych psa mohla vyhnat na zahradu.Ted je na zahradě i doma.Je zvyklý být mezi námi.Ale jak jsem psala, je to člen domácnosti a má u nás doma své místo a nechci ho ani od nás izolovat.A protože jsem nechtěla k tomuto řešení dojít, ptala jsem se právě proto, jestli je to pro kojence hodně nebezpečné a snažím se to řešit právě proto, že mi na něm záleží, ale zárověň mám strach i o to nenarozené.Tak doufám, že jsi alespoň trochu pochopil mé obavy.
fífa

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze