Realitní kancelář PROLUX

Moderátor: Living

Realitní kancelář PROLUX

Odeslatod IvanaV. v Stř 20. Zář 2006 18:05:17

Jaké máte s nimi zkušenosti vy? My jen špatné! Podělte se o své zkušenosti.
Soudili jsme se s nimi a soud jsme vyhráli. Ale každý neměl to štěstí. Uvažujeme o medializaci, ale chtěli bychom shromáždit víc postižených, abychom ukázali, že jejich praktiky jsou všude stejné - podvodné a lhavé.
IvanaV.

Re: Realitní kancelář PROLUX

Odeslatod Spotřebitel v Úte 24. Říj 2006 11:34:15

Paní Ivano V.
Také máme špatné zkušenosti s realitkou Prolux, Několikrát jsme jim zdůrazňovali že si nepřejeme exkluzivní smlouvu, oni s tím ústně pokaždé souhlasili ale později to nerespektovali.
Vaši snahu :" shromáždit víc postižených, " pro medializaci vítám. Rádi se připojíme.
Můžete mne volat na : 266142862
Spotřebitel

Odeslatod Spotřebitel v Čtv 26. Říj 2006 11:35:11

Prosím o smazání tohoto příspěvku :

Vložil/a: Spotřebitel (IP uloženo)
Datum: 24. 10. 2006 12:34
Paní Ivano V.
Také máme špatné zkušenosti s realitkou Prolux, Několikrát jsme jim zdůrazňovali že si nepřejeme exkluzivní smlouvu, oni s tím ústně pokaždé souhlasili ale později to nerespektovali.
Vaši snahu :" shromáždit víc postižených, " pro medializaci vítám. Rádi se připojíme.
Spotřebitel

Odeslatod Elen Vychytralá v Úte 23. Bře 2010 11:19:56

Spotřebitel napsal:Prosím o smazání tohoto příspěvku :

Vložil/a: Spotřebitel (IP uloženo)
Datum: 24. 10. 2006 12:34
Paní Ivano V.

pište všichni zlodějům jen na adresu Chelčického3119,Teplice 1,41501,a notářsky ověřený text,co jim posíláte,tito bezpáteřníci typu Konečná Bronislava se neštítí ve svém okrádání ničeho,kromě toho co mají skutečně dle smlouvy dělat a nedělají-prodávat či kupovat nemovitost!
A nebojte se ,soudem je prokazatelné jejich nehezké bezpáteřní chování,kdežto pomluva prokazatelná není,pomluva je totiž podle zákona něco co třetí člověk říká o někom,paní Valentová,moc se neorientujete,vy ani vaše paní Mgr.ne osobní zážitek,ten je jen můj,a já si ho můžu sdělovat komu chci a kdy chci,stejně jako shromažďování ani na internetu,není trestné...děláte bububu,dochází vám penízky a na vás spousta trestních oznámení a představte si,že BOŽÍ MLÝNY MELOU POMALU ALE JISTĚ a i VÁS TO DOŽENE TO ZLO?CO PÁCHÁTE?TAM KAM PATŘÍTE :smiley15: ,je toho jen proti vám konkrétně tolik,že se divím,že se nestydíte ještě někde ozývat,a divím se,že vás ještě někdo s prudší povahou cholerika za to vaše jednání netrefil cihlou do hlavy,to můžete děkovat jenom Bohu,že vás dostane do ruky zákon,místo nějakého cholerika!!!
Elen Vychytralá

Odeslatod Elen Vychytralá v Úte 23. Bře 2010 11:24:37

pište všichni zlodějům jen na adresu Chelčického3119,Teplice 1,41501,a notářsky ověřený text,co jim posíláte,tito bezpáteřníci typu Konečná Bronislava se neštítí ve svém okrádání ničeho,kromě toho co mají skutečně dle smlouvy dělat a nedělají-prodávat či kupovat nemovitost!
A nebojte se ,soudem je prokazatelné jejich nehezké bezpáteřní chování,kdežto pomluva prokazatelná není,pomluva je totiž podle zákona něco co třetí člověk říká o někom,paní Valentová,moc se neorientujete,vy ani vaše paní Mgr.ne osobní zážitek,ten je jen můj,a já si ho můžu sdělovat komu chci a kdy chci,stejně jako shromažďování ani na internetu,není trestné...děláte bububu,dochází vám penízky a na vás spousta trestních oznámení a představte si,že BOŽÍ MLÝNY MELOU POMALU ALE JISTĚ a i VÁS TO DOŽENE TO ZLO?CO PÁCHÁTE?TAM KAM PATŘÍTE :smiley15: ,je toho jen proti vám konkrétně tolik,že se divím,že se nestydíte ještě někde ozývat,a divím se,že vás ještě někdo s prudší povahou cholerika za to vaše jednání netrefil cihlou do hlavy,to můžete děkovat jenom Bohu,že vás dostane do ruky zákon,místo nějakého cholerika!!! :2_hot:
Elen Vychytralá

Odeslatod karel007 v Stř 02. Lis 2011 18:20:00

Nerozumím, proč zde poškozujete RK.Já již prodal přes ně nemovitost a rychle-přemýšlím o koupi a
asi to koupim opět přes ně.Věděl jsem co chci prodat, znal cenu, za kolik je to schopen někdo koupit
a nenadsazoval cenu-takže prodáno bylo opravdu rychle.
karel007

Zpět na Ostatní a volná diskuze