REVMA

Moderátor: Living

Re: REVMA

Odeslatod petra80 v Sob 11. Bře 2006 22:04:28

Sigilium a Tamy1 dík za zastání revmatiků.
petra80

Odeslatod J.A.Komensky. v Ned 12. Bře 2006 1:03:34

Vidím, že je tady spousta nevěřících chytráků. Jste chytřejší než zkušení lékaři. Tak si jen přejte, ať Vás nepotká ani revma, ani migréna. I když aspoň týdenní trápení byste si zasloužili za bezohlednost. Je vidět, že o těchto nemocech nevíte vůbec nic. Když už chcete mudrovat, tak si o tom nejdříve něco přečtěte.
J.A.Komensky.

Odeslatod kačer v Ned 12. Bře 2006 7:10:13

petra80 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mohu potvrdil. Revma je hrozná věc. U nás jsou tři
> ordinace revmatologů a stojí .......... Jezdím do
> jiného města. Tak jsem našla mladou doktorku a ta
> mi jako jediná dokázalo trochu od bolestí a otoků
> pomoc.

Taky jsem změnil revmatologa a jezdím do jineho města.
Jinak jsem navštívíl i několik lečitelů a výsledek stejný
:(
kačer

Odeslatod Jaša v Ned 12. Bře 2006 8:01:39

Ty bolesti v prstech znám. Po nějaké angíně jsem nemohla vyždímat hadr. Ale už je vše OK. Nemohla jsem se smířit s tím, že jako mladá jsem tak neschopná. Změnila jsem stravu, vynechala jsem ve velké míře maso. Pomalu, protože naráz bych to nezvládla. Vyhřívala ruce a chodila spát ve vlněných palčákách. Ruce nesmí prochladnout. A šlehala je kopřivama.
Jo to jsem vydržela. Metlu kopřiv a pořádně našlehat. Ruce máte v jednom ohni ale vědomí, že by to mohlo pomoci mi pomohlo to překonat. Hodně pít. Zkusit to můžete. A hlavně věřit!!
Nevím zda mi pomohlo toto nebo víra, ale prostě je to pryč /ťuk, ťuk/ Stále si ale hlídám aby mi ruce neprochladly.
Po těch práškách můžete mít nemocný ještě žaludek.
Také mi vadilo, že mi doktoři nemůžou pomoci a nevzdala jsem to. Zkuste na internetu vyhledat veškeré rady a vybrat si z nich to co je pro vás důležité a arputilost k tomu.
Před rokem jsem měla problémy s plotýnkami. Nesměla jsem ani chodit a lékaři mne posílali na operaci. Odmítla jsem. Sedla k internetu a hledala. Zaujala mne rada, že lékaří doporučují klid, ale že tím svaly ochabnou a je to horší. Tak jsem se pustila do pohybu a cvičení a teď je vše OK /ťuk, ťuk/ bez operace.
Tak se namíchněte a řekněte si že takhle tedy ne a že .... (tu)
Jaša

Odeslatod Koukalekjan v Stř 15. Led 2020 15:20:56

Nikdy jsem si po pravdě nemyslel, že revmatici mohou mít opravdu tak velké bolesti, když jsem to tehdy zažil s tátou, tak jsem si chvilkama myslel že jen simuluje. Bohužel mne to postihlo o 15 let později také, a už mu začínám rozumět, někdy mám takové bolesti kyčlí a kolen, že nemohu pořádně sejít schody.
Koukalekjan

Odeslatod Mlato v Čtv 16. Led 2020 8:44:44

Je to škoda, že jste začal tátovi věřit až teď, určitě to porozumění potřeboval nejvíce tehdy. Já když mám velké bolesti, tak mám u postele krém, který mi pomocí chladu od bolesti vždy pomůže, nestojí moc a hodně mi pomáhá.
Mlato

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze