Dovolená na Slovensku

Moderátor: Living

Dovolená na Slovensku

Odeslatod :-) v Stř 08. Bře 2006 16:32:19

Dobrý den,
prosím o typy na dovolenou na Slovensku. Letos bych se chtěla podívat na Senec. Jestli jste byli v nějakém hotelu, kempu atd. a máte jakékoliv zkušenosti co se ubytování, stravy, čeho se vyvarovat atd., budu ráda za typy. A na kolik vás dovolená celkově přišla? Navštívili jste také známý aquapark? Všem předem děkuji za typy ;)
:-)

Re: Dovolená na Slovensku

Odeslatod Luna v Stř 08. Bře 2006 18:13:12

tip na Senec síce nemám ale mám na Veľký Meder pozri stránku www.jpm.sk ;)
Luna

Odeslatod :-) v Pát 10. Bře 2006 9:48:44

Dobrý den, opravdu jste na Slovensku nikdo Nebyl? : :(
:-)

Odeslatod Marcelinka v Pát 10. Bře 2006 12:56:08

My sme byli na Slovákách několikráte, termály, Podhajská, Meder - nejvíc se nám líbilo v Dunajské strede. Bydleli sme v uplně nově otevřeném holítku hned kousek u brány na koupaliště, cenově docela dobrý, jídla spoustu ale dražší, my jedli pres den na koupáku a snídaně a večeře studený sme baštili na balkoně. nakoupili sme si ve městě.Koupák dobrý , už sme tam byli i pod stanem.
Marcelinka

Odeslatod Makis v Pát 10. Bře 2006 19:39:23

Na Slovensku doporučuji Podhajskou - termály, pomohly klukovi na atopický ekzém. Bezvadná dovolená byla v Červeném Klášterci v Pieninách. Několikrát jsem taky byla na Malé Fatře - taky super.
Makis

Odeslatod Franta. v Pát 10. Bře 2006 21:51:57

Makis Napsal:
-------------------------------------------------------
> Na Slovensku doporučuji Podhajskou - termály,
> pomohly klukovi na atopický ekzém. Bezvadná
> dovolená byla v Červeném Klášterci v Pieninách.
> Několikrát jsem taky byla na Malé Fatře - taky
> super.

Do Podhájské mám letos namířeno. Volno si mohu udělat jen koncem dubna a začátkem května. Tak nevím, jaké tam bývá počasí. V kterou dobu jste tam byli? A jak dlouho denně se synek namáčel v termálu? A ještě, kde jste tam spali?

Díky Franta
Franta.

Odeslatod šarik v Sob 11. Bře 2006 1:08:15

My jsme byli V Bojnici,jeli sjme tam jen tak na slepo,ubytování jsme tam našli hned.Je tam termál. koupaliště,zámek - na něm i noční prohlídka s "duchy",ZOO,blízko je Nitranské Rudno - přehrada.
Není to špatné,jen musíš chytit počasí - my jsme měli štěstí.
Vloni jsme byli na Mederu,tam je super koupaliště s několika bazény - i termálními,tobogán.Taky bezva,koupaliště je zčásti i zastřešené,takže nevadí,když počasí není zrovna OK.Tam nejteplejší bazém má vodu skoro 38 st C.Koupou se tam i V zimě.
Blízko je do Maďarska-asi 10 km,blízko je Dunaj,kde jezdí vyhlídkové lodě.Jen mě zklamala kuchyně,manžel miluje halušky s bryndzou,vlastně i já i děti,tak jsme se těšili,že si je někde dáme a takové ty pravé-Slovenské,ale to co nám nosili na stůl byla hrůza ,tak jsme přijeli domů a udělali jsme si ty naše-z fleku bysme je to mohli učit. :P
šarik

Odeslatod Makis v Ned 12. Bře 2006 16:10:57

Pro Frantu - my jsme tam byli na konci května a bylo krásně. Sluníčko a vedro. Jestli se nepletu, tak tam akorát začínala sezona.Ubytování jsme našli na netu - penzion Golden Sun, ale byla to divočina :-) Bydlelo se dohromady s domácími, kteří byli sice velice milí, ale přece jen... I když možná už postavili podkroví, které měli v plánu, a už to taková divočina není :-)
Synka jsme do termálů namáčeli pořád :-) Ale pozor - doba v bazénku by neměla přesáhnout 20 minut. Pak by se mělo na chvíli vylézt a pak znovu. Byli jsme tam jen 4 dny, ale i tak to na ekzém pomohlo. Nejdřív se tedy strašně rozdráždil a zhoršil, ale pak dobré a dodnes máme pokoj (byli jsme tam vloni).
Zkuste www.podhajska.sk.
Makis

Další

Zpět na Ostatní a volná diskuze