ABradio - poslouchej online!

Co za vysvědčení?

Moderátor: Living

Re: Co za vysvědčení?

Odeslatod Ira v Úte 31. Led 2006 10:09:50

Jo a taky: učí se sice pro sebe (což menší děti ale nemůžou pochopit), ale můžu jim dát najevo, že mám z jejich vysvědčení radost.
Ira

Odeslatod Mona v Úte 31. Led 2006 10:20:59

Naše máma vždy otočila vysvědčení, přečetla si ,,prospěl´´ a pravila, že hlavně zdraví!! :D
Mona

Odeslatod ary v Úte 31. Led 2006 10:22:43

Věro, já taky vždy měla perfektní přehled a žádné překvápko to nebylo, ale s přechodem staršího na střední školu se to změnilo - nemají žákovský, známek je málo a tak to trochu překvápko je. O zásadních věcech vím od syna, ale třeba letos jsem poprvé nebyla na rodičáku - je mu 18 a tak už musí vědět co má dělat a pokud nedělá, nese si i následky. Není to alibismus, ale pochopí to spíš ten, kdo má stejně staré potomky (pitomky). A pokud je na výzu něco hnusného, nelze kvůli tomu přehlídnout i to co se povedlo a tak proto trochu toho kreditu na povzbuzení pozitivních snah.
ary

Odeslatod jana 1 v Úte 31. Led 2006 10:23:31

Souhlasim se vsemi,co tady pisou.Nic se nema prehanet,ale zajem o znamky je treba projevit driv,nez v pololeti,nebo na konci roka.U nas se za vyzo nedava nic extra,jelikoz holka ma furt vyznamenani (je v 8.tride) az ji nekdy rikame,ze by to chtelo zmenu. :STakze dostane knihu a nejake korunky do ruky.
jana 1

Odeslatod coronela v Úte 31. Led 2006 10:25:08

Nikdy jsem za vysvědčení nic nedostala. Ale vy v práci máte přece jen prémie, popř. ručník od zaměstnavatele k Vánocům, nebo tady někdo psal vitamíny od firmy. Tak proč ne děti?- I oni mají nárok na odměnu za své skvělé výkony. Dávám každé pololetí už 3 roky. ´Výlet do kina, pro mě muka, mám ráda krváky, na konci roku dostali koloběžky, líbily se mi taky na nich moc jezdím. Knížku, protože jeden z nich je velký čtenář. Druhý CD,protože tráví život na PC. I my pracujeme pro sebe, tak jako oni se učí pro sebe. Tak proč si to nevylepšit.
coronela

Odeslatod barča v Úte 31. Led 2006 10:33:53

Milá maminko
,odcházím s Patrikem,miluji ho ,pro jeho mužnou postavu,pro jeho tetování a taky pro ty naušnice,které má snad všude.Je prostě nádherný.Jestli máte starost,kde budeme bydlet,tak buďte bez obav,Patrik má svůj přívěs,bydlí v něm ještě dva jeho kamarádi,jsou fajn,poznali jsme se loni na technopárty,tak si myslím budeme rozumět.
Plánujeme s Patrikem cestu po Evropě,ale nevím jestli to nebudeme muset odložit,protože spolu čekáme miminko,Patrik se moc těší,říkal ,že by chtěl mít dětí aspoň osm,protože jich bylo doma jedenáct.Možná budete namítat,že je mi teprve 16,ale ujišťuji vás,že máme všechno promyšlené.Budeme jezdit po světě a svobodně žít.Patrikův nejlepší kamarád,ten co pěstuje marihuanu doma ve stodole,říkal,že na Patrika je vždy spolehnutí.Já ho prostě miluji a on mě taky,jsem prý jeho první velká láska ,těch asi třicet přede mnou byl jen omyl.
A držte nám pěsti,protože jsme se rozhodli,že budeme hledat lék proti AIDS,aby jsme pomohli všem nemocným a hlavně Patrikovi.

Tak ahoj a snad se někdy poznáš s celou mojí novou rodinou

Tvoje Lenka

P.S.:Jsem vedle u sousedky.Všechno to byl jen vtip,aby jsi konečně pochopila,že jsou na světě horší věci,než to vysvědčení ,co leží v kuchyni na stole.
barča

Odeslatod coronela v Úte 31. Led 2006 10:38:05

to Barča: Radím mlátit mlátit a mlátit. Aneb ohýbaj mě mamko dokeď som ja Janko. Až ja budem Jano, neohneš ma mamo. :D :D :D
coronela

Odeslatod barbora v Úte 31. Led 2006 10:38:36

U nás je pohoda, nic neplánujeme, když je nálada a čas, tak se sbalíme a jdeme do cukrárny nebo na večeři, záleží na mnoha okolnostech. Kdybych dceru tahala ve 13 násilím na dort, a ona bude chtít být s kámoškou, tak by to bylo spíš za trest, než za odměnu ;). Vím už, co bude mít na vysvědčení, čeká ji na gymplu jedna dvojka, neučím se s ní, je to její zásluha, ví, že to dělá pro sebe, ne pro mě. Každopádně jí dávám v průběhu roku najevo, že je dobrá, že si toho vážím a že to pro mě rozhodně není samozřejmost. S dětma v tomhle věku je to složitý, ono když se chválí, tak jim to občas nesedne, nechtějí být "malé hodné děti", začínají vzdorovat, ale přitom to ocenění a povzbuzení samozřejmě potřebují jako sůl, takže záleží na formě. Když holce řeknu, že obdivuji, když má z angličtiny jedničku (je nejlepší ve své skupině), tak to bere, protože ví, že já anglicky tak dobře neumím a nezní to ode mě falešně, prostě to tak je... Takže v sobotu asi probrouzdáme město a uvidíme, buď bude něco na zub, nebo nějaká maličkost, nebo nic a jen tak si to spolu užijeme...
barbora

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze