Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Moderátor: Living

Re: Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Odeslatod Návštěvník v Pát 06. Led 2006 9:18:01

tak chemicky rozbor nevim, ale nazvala bych to lidsky takovym stuzovacem, ktery rasy pripravi.nadzdvihne, zesili a ja vyzkousela ze to chce co nejrychleji pote, aby ta bila zas moc nezaschla nandat cernou vrstvu.
bilym koncem nejprve prejedu ze strany na stranu konce ras, pak protahnou zezdola nahoru vsechny rasy, to samy na druhem oku a pak sup cerna barva stejnym postupem.
Návštěvník

Odeslatod Zvedava v Pát 06. Led 2006 9:18:40

Tygře,
přirozeně krásná žena žádnou podělanou řasenku nepotřebuje, jak my všechny ostatní dobře víme.

No dobrá, já si ji tak 2x do roka plácnu na řasy, s čímž mám nebetyčný problém, neb jak mi klesají ta víka, tak se mi horní řasy intenzivně otiskují právě na tu nateklou neznámou část mého obličeje.
ALE - co mě hrozně baví - pak mě šíleně těší to, že tu řasenku drolím- sedím a drolím si prostě oko, je to dobrá zábava, takový povyražení.:D

Mmch-podívaly jste se někdy na sebe jak se tváříte, když si plácáte ty řasy? Já teda vypadám jak úplně retardovaná.

Žádnou radu ti nedám, viz výš - co používám nevím, je mi to jedno-to co se mi podaří najít.
Zvedava

Odeslatod AliceC v Pát 06. Led 2006 9:19:21

Tigro, není. Já mám problém s těmi prodlužovacími, že hrudkují. Nesnáším na řasách ty kousky.
AliceC

Odeslatod AliceC v Pát 06. Led 2006 9:22:01

Zvědavá: :D
AliceC

Odeslatod Papa v Pát 06. Led 2006 9:22:13

Tigro.veškerou dávku ochlupení mám na hlavě a nohou.Na očích jsem "Fantomas"
Papa

Odeslatod Anonymní v Pát 06. Led 2006 9:25:14

Zvedavko, ty umis proste potesit. :D

Papa - to neni mozny, taky umis potesit :D - co pouzivas, jestli pouzivas?
Anonymní

Odeslatod girasol v Pát 06. Led 2006 9:25:50

mám docela dobrou zkušenost s řasenkou od Gabrielly. Patří mezi levnější a kupodivu je dobrá.
trvalou si dávám každé léto, přeci jenom to řasy zvýrazní a i u vody vypadají nalíčeně.

Zajímalo by mě, zda někdo máte zkušenost s kleštičkama na řasy?
girasol

Odeslatod Papa v Pát 06. Led 2006 9:29:47

Před 5 minutama jsem tu vytáhla takovou naší "lokální"značku.U mně je to fuk...měla jsem drahé,levné,zázračné,obyčejné.Co naděláš-z hovna bič neupleteš.Když chci být za kočku,tak mně vizážistka nalepí falešné jak dveře od záchodu.
Papa

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze