Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Moderátor: Living

Re: Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Odeslatod Marghareta v Ned 08. Led 2006 14:31:05

ja taky jako alika-Rimmel Extra Super Lash, prijde mi ze ma krasnou opravdovou cernou barvu-ne tu znamou cernou/sedivou. ta barva je fakt super. potom taky pouzivam od Manhattanu takovou ve stribrnym obalu, ta je dost dobra, ma super tvar (tvar rozptylky), to mi vyhovuje bajecne, narozdil od hrebinku, ty jsou na prd, mam z toho pak misto ras tak asi ctyri velke slepene cancoury (td), klesticky nepouzivam, rasy mam natocene tak nak sama od sebe a pak mi staci jen rasenka ktera ten tvar udrzi.
jinak, tigro, pokud jsem to spravne pochopila ty si naklestickujes rasy, pak namalujes a jeste jednou klesticky, ja jsem slysela (takze to nevim jiste), ze se ty namalovane rasy pak muzou tema klestickama polamat, radeji bych se byt tebou zeptala kosmeticky, aby sis je zbytecne neznicila.

zajimalo by me, holky, jak casto se licite a jak moc. ja kazdodenne kdyz mam nekam jit, kdyz su doma, tak na to kaslu (i kdyz zrcadlu se pak vyhybam :))
Marghareta

Odeslatod alika v Ned 08. Led 2006 14:51:30

Coby "holka", to bude sranda, ale je to pravda.Jsem zvyklá se každý den natřít lehkým makeupem,dát trochu tvářenky a pod dolní řasy slabě přejet černou tužkou, protože spodní řasy mám odjakživa řídké. Když někam jdeme změním barvu makeupu a přidám řasenku a stíny. Rtěnky nesnáším.Takhle mám i po letech alespoň stejné barvy a to je důležité, aby mě muž poznal.
alika

Odeslatod pamlsek v Ned 08. Led 2006 15:54:22

mam zkusenost ze s nakupem kvalitni rasenky se nic nelepi ani neopadava. nejvic se mi osvedcilo LUMENE v jakekoli verzi.
pamlsek

Odeslatod Benzi v Ned 08. Led 2006 18:26:01

Klarito, i já jsem okusila rozkoše řasenky od Clinique, kterou jsem před časem dostala od své dcery. Než jsem ji vypaplala, měla jsem konečně jednou opravdu řasy. Tento pocit mi zatím žádné jiná řasenka nedopřála. Vrátila jsem se zpět k levným (Max factor a Loreal), ale není to ono.
Benzi

Odeslatod Saryk v Ned 08. Led 2006 18:48:38

Marghareta Napsal:
-------------------------------------------------------
> jinak, tigro, pokud jsem to spravne pochopila ty
> si naklestickujes rasy, pak namalujes a jeste
> jednou klesticky, ja jsem slysela (takze to nevim
> jiste), ze se ty namalovane rasy pak muzou tema
> klestickama polamat, radeji bych se byt tebou
> zeptala kosmeticky, aby sis je zbytecne
> neznicila.
>
> zajimalo by me, holky, jak casto se licite a jak
> moc. ja kazdodenne kdyz mam nekam jit, kdyz su
> doma, tak na to kaslu (i kdyz zrcadlu se pak
> vyhybam )

No, já kdybych si kleštila řasy, tak už dávno nemám nic, ověřeno, su levá. A to s tím, že se nemají natáčet nalíčené řasy, to povídá každá vizážistka, ale osobně jsem to nezkoušela, protože.... jak píšu výše :D

A maluju se denně. Nepobývám doma celý den, protože kvůli psovi musím ven minimálně 3x a nechci strašit malý děti ;)
Saryk

Odeslatod Nasta v Ned 08. Led 2006 19:47:01

Tigre ja si tam hodim pres noc natacky :D Pak si vemu me nove boty a jsem ;) :D
Nasta

Odeslatod girasol v Úte 10. Led 2006 13:45:51

nemůžu nikde sehnat ty kleštičky. Kdybyste je někdě objevily, dejte mi echo :S
girasol

Odeslatod Anonymní v Úte 10. Led 2006 13:53:10

No nekecej, ze nejsou! Odkud jsi?

O tom lamani namalovanych ras v klestickach jsem slysela, ale mne se nelamou - a nechapu, jaky je rozdil mezi namalovanou a nenamalovanou rasou, vzdyt ty kleste je stisknou vzdycky stejne silne. Povera, jako bod G!
Anonymní

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze