Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Moderátor: Living

Re: Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Odeslatod nadja v Pát 06. Led 2006 12:39:05

Tak já jsem vyzkoušela tolik řasenek, s kartáčkem, s dvojím účinkem - bílá černá, kleštičky na řasy, prolužovací, zhušťovací,barvení řas a stejně na ty moje zas...ný, tenký a skoro průsvitný nic nefunguje. Když už si bláhově myslím, tak teď to docela ujde, můžu mezi lid, tak se mi zaručeně alespoň bude obtiskovat. Než na to přijdu, jsem jak klaun v manéži.
Jediná snad, která trochu funguje je Mayebelline Volum´express turbo boost. Musím ale hlídat obtisky.
Nejradši bych se na to..., ale bez řasenky vypadám jak albín a ještě bez řas :D
nadja

Odeslatod AliceC v Pát 06. Led 2006 12:44:08

Nadjo a není to tím, že používáš mastný krém kolem očí? To se pak obtisknou i voděodolné řasenky. Na okolí očí se mi osvědčil gel od Vichy.
AliceC

Odeslatod Saryk v Pát 06. Led 2006 12:49:57

Přísahám, že jsem se z vašich hlášek málem počurala :D

Tigro,
na co trvalou? Já myslím, že je to jako s trvalou na vlasy - vlasy to ničí a vydrží to chvíli. Ale je fakt, že jsem nezkoušela, prostě to jde mimo moje chápání.

Já mám novej hit, a to je ta červená Volume Flash od Rimmelu, odstín Extreme Black, s dvojitou dávkou černého pigmentu. Nic tak fantastického jsem dlouho neviděla.
Má to jednu nevýhodu, že je ta čerň vydatná jak u toneru a když to matlám dolu mlíkem, vypadám jak mýval, případně indián na válečné stezce :D
Saryk

Odeslatod Návštěvník v Pát 06. Led 2006 12:57:33

s Rimmelkama jsem byla taky vzdy spokojena, taky si rikam nadjko, jestli nemas mastne okoli. jak jsme se jiz zminila, ja si rasy pudruju, proste prejedu pudrem vrchni vicko i s rasama, je to dobre pripraveny podklad na stiny i tu rasenku.

No a kdyz uz jsme u toho. tak jaky odlicova c pouzivate?
Ja nenavidim ty zasr. olejovity, jednou jsem to omylem poridila a mylem mi vyteklo oko. Chilli, Nivea, Balea, proste ruzny vodicky jen ne s olejem. Ted mi to dobre smyva i odlic pena od Vichy, i kdyz pisou "Vyhnete se ocnimu okoli". Najust to s tim smeju a nic me nepali.
Návštěvník

Odeslatod nadja v Pát 06. Led 2006 13:00:12

AliceC snad ani ne, matlám si pod oči od Avonu oční krém Linghten Up, je to ńákej sráč na zjasnění a potlačení kruhů pod očima, stějně je to na nic, ale alespoň pro to něco dělám, že?
A PAK TO JEŠTĚ PRO JISTOTU PŘEPUDRUJU.
Ale pozor dámy v úterý jdu do salonu nechat se nalíčit kosmetikou Chanel, tak vám pak sdělím své dojmy. Pokud mě manžel pozná a nevyhodí jako cizí babu na ulici, až přijdu domů.
nadja

Odeslatod AliceC v Pát 06. Led 2006 13:03:10

Používám odličovač očí nebo odličovací mléko pro suchou pleť od Vichy.
AliceC

Odeslatod AliceC v Pát 06. Led 2006 13:09:26

Nadjo, tak nevím :S. Zkoušela jsi od Maybelline Volum express waterproof? Ta dobře drží a neobtiskuje se.
AliceC

Odeslatod nadja v Pát 06. Led 2006 13:15:23

Alice ne, až vypatlám tuhle tak zkusím, díky za radu, třeba bude dobrá. :)
nadja

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze