Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Moderátor: Living

Re: Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Odeslatod Anonymní v Pát 06. Led 2006 10:17:28

Lash Architect ma nalicit dokonale oko na 9 tahu - no a kdyz se na tech 9 tahu netrefim a pridam, tak to potom ztuhne v beton :(

Ty klesticky maji nejake znacky? Ja si proste kupuju takove ty obyc, co mela uz moje mama a jeji baba...:D

Zvedava - jo, ty muzes byt jedine NADPRIROZNE krasna, pripadne mit krasne prirozeni, jinak si fakt taky myslim,ze kecas :D
Anonymní

Odeslatod edera v Pát 06. Led 2006 10:20:00

používám řasenku černo-bílou. Jinou zatím nechci, tahle mi fakt vyhovuje

jsem asi pako, ale já ty kleštičky na řasy nikde neviděla.
edera

Odeslatod Anonymní v Pát 06. Led 2006 10:31:28

Urcite to maji vsude v tech Droxi, DM atd. - myslim, ze jsem to videla na takovych tech panelech, jak jsou zavesene nalepovaci nehty, pilniky...atd.
A zcela jiste je budou mit v klasickych ceskych parfumerkach a drogerkach, jestli jeste nekde nejaka takova preziva - tam to bude stat okolo 40K, v Droxi to tipuju tak na dve kila.
Anonymní

Odeslatod božka v Pát 06. Led 2006 10:48:59

Měla jsem řasenku s hřebínkema docela blbě se to nanášelo . Nevím jak vy, ale já bych ji moc nedoporučovala. Te´d mám dvoufázovou od Loreal . Jedna strana bílá a druhá taková tmavě vínová až hnědá a na očích fakt hezká barva. Jinak barevný řasenky nesnáším, ale tahle je dobrá. Jsme světlej typ, takže to jde!!!
božka

Odeslatod Anonymní v Pát 06. Led 2006 10:54:12

girasol Napsal:
-------------------------------------------------------
> když mi kosmetička dělá tu trvalou tak zároveň
> nabarví. Vydrží to cca 3 měsíce
>

A da se to dat i vickrat po sobe - jakoze celorocne? Nerikej, ze nabarveni vydrzi 3 mesice - fakt? Mne tak mesic :(.
Kolik to stoji - a hlavne: neni to bolestive?

Anonymní

Odeslatod girasol v Pát 06. Led 2006 11:04:35

za ty 3 měsíce můžeš jít klidně znova. Trvá to asi hodinku a vůbec to nebolí. Stojí to kolem 300,-
girasol

Odeslatod Zvedava v Pát 06. Led 2006 11:05:16

Anito:

[quote]Zvedavá - co je to za názor,že přirozeně krásná žena žádnou podělanou řasenku nepotřebuje ? Doufám,že to nebylo myšleno vážně.
Za prvé : já teda ve svém okolí žádné přirozeně KRÁSNÉ neznám,
každá z nás tomu potřebuje trochu pomoc
Za druhé : myslím si,že je povinností každé ženy především kvůli sobě,aby byla upravená a nalíčená.Chápu ale,že někdo na to holt není.
[/quote]

Jednak-Tigra přesně ví, jak to bylo myšleno. A potom - samozřejmě existují přirozeně krásné ženy- výrazné, s krásnou pletí a především, a to je nejdůležitější- s krásnými rysy obličeje. Já k nim samozřejmě-a bohužel- nepatřím. Nicméně s přirozenou krásou je to jako s přirozenou inteligencí - buď ji máš, nebo ne.

Kdyby mi někdo opravdu řekl, že je MOU POVINNOSTÍ být upravená a nalíčená, tak budu schválně dělat pravý opak, protože slovo "povinnost" mě přivádí k zuřivosti. Jaká povinnost, probůh? Docela by mě zajímalo, jak by asi reagoval chlap v momentě, kdy bych tedy -svázána těmi okovy POVINNOSTI- se jednoho dne vzbouřila a okovů se zbavila. To by jako utekl k nějaké jiné, která POVINNOSTI plní stoprocentně a okovy si navlíká dobrovolně?
Samozřejmě- s největší pravděpodobností se do společnosti nalíčím, abych byla alespoň stravitelná pro okolí.

A taky by mě zajímalo, když tedy máme ty POVINNOSTI, jaké se týkají chlapů? Stačí nesmrdět?
Zvedava

Odeslatod Anonymní v Pát 06. Led 2006 11:05:23

nevypadnou?
a jak to vypada,kdyz uz dorustaji moje stare rovne - neni to strapate?
Anonymní

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze