Tchýně - pomoc!!!

Moderátor: Living

Tchýně - pomoc!!!

Odeslatod Mufficek v Pon 05. Pro 2005 13:38:02

Mám hrozný problém s tchýní. Jsem úplně s nervama v pr***i. Bydlim se svým přítelem v dvougeneračním rodinném domě s jeho rodiči. Jeho matka je něco tak příšernýho, že to tu asi nevydržím a odstěhuju se (s ním nebo bez něj). Problémem je, že svýho přítele hrozně miluju a nechci ho opustit kvůli jeho matce. Včera jsme měli diskuzi o mantinelech a o tom, co nám na sobě vadí, poté co mi bylo naznačeno, že nejsem dostatečně inteligentní, že jsem nevychovaná a psychicky narušená, tak bych ten rozhovor nerada opakovala. Brečim, klepu se jak osika a bojim se okamžiku, kdy se tady zase zjeví a začne mi psychicky ubližovat. Lidi, prosím poraďte co mám dělat...
Mufficek

Re: Tchýně - pomoc!!!

Odeslatod Saryk v Pon 05. Pro 2005 13:50:32

Muffíčku,
jsi to ty s tou koupelnou, viď? Bylo ti myslím uděleno několik rad a všechny měly společné jedno: neinvestujte do toho baráku, seberte se a vypadněte.
Saryk

Odeslatod Paula v Pon 05. Pro 2005 13:51:50

Mufficek - řešení znáš sama, odstěhovat se. Proti tchýni není obrany, pokud s ní máš takovéto problémy, tak nedoufej, že by se to zlepšilo, a když, tak určitě jen na chvíli. Nikdo se dlouho přetvařovat nedokáže. Když si nebudete denně na očích, můžou být vztahy korektní, i když třeba chladné, ale slušné. Toto se ale dlouho vydržet nedá. A přítel se musí rozhodnout - vysvětli mu, že akceptuješ, že je to jeho matka, že s ní chceš vycházet dobře, ale že s ní nechceš žít pod jednou střechou. Také jsem toto svého času řešila...
Paula

Odeslatod pejsek v Pon 05. Pro 2005 13:56:41

Mufficku, odpověď už zazněla. Odstěhuj(te) se.
pejsek

Odeslatod Vera_1 v Pon 05. Pro 2005 13:58:27

Muffíčku VYDRŽ !!!!

Před vánocema je každá ženská nervózní a tak jsi jí asi posloužila jako hromosvod.
Taky jsem tu někomu radila ať rychle vypadne dokud je čas-možná jsi to byla ty.Ale vím,že tohle si musí každý prožít na vlastní kůži a pak se teprve rozhoupe.Jsi to ty,co máš jedno dítě a tcháni ti nadávají,že nepomáháš na jejich plantáži?
Vera_1

Odeslatod Mufficek v Pon 05. Pro 2005 14:04:53

Jo, jsem to já s tou koupelnou...
Bála jsem se, že právě tohle mi řeknete... začnu o tom reálně uvažovat, protože tohle fakt dál nejde. Vždycky jsem byla veselá, společenská, cílevědomá, normální holka a teď je ze mně klepající se uzlíček nervů. Včera to postavila tak, že jsme se vlastně usmířily, ale já se cítím čím dál hůř a pořád myslim na to, jaký hnusný věci mi řekla. Volala jsem s mojí mamkou a nabídla mi, že se můžeme odstěhovat k ní, ale bojím se, že to bude totéž v bleděmodrém...
Štve mě, že když odejdu, tak si tchýně bude myslet, že vyhrála... (a taky že vyhrála).
Mufficek

Odeslatod Mufficek v Pon 05. Pro 2005 14:07:20

Děti zatim nemáme (naštěstí). Vím, že je spousta lidí, kteří nenávidí svoji tchýni (ale nebydlí s ní) a je spousta lidí, kteří s ní musí bydlet a zvládají to (i když ji zrovna nemusí) - nenajde se někdo takový, kdo by mi poradil, jak na ni, jak se k ní chovat, aby mi to neubližovalo a aby se tu dalo dýchat?
Mufficek

Odeslatod Mufficek v Pon 05. Pro 2005 14:08:33

blbý je, že Vánocema to fakt není - trvá to už 1,5 roku a začíná to gradovat...
Mufficek

Další

Zpět na Ostatní a volná diskuze