dárky pro pány

Moderátor: Living

Re: dárky pro pány

Odeslatod girasol v Pát 25. Lis 2005 8:20:45

já jsem letos z dárků úplně zoufalá. Hlavně pro taťku fakt nevím. S ním je to těžké, vše co chce, si koupí. Když se ho zeptám, co by chtěl, tak řekne,že nic, že ježížka už měl (před měsícem si koupil auto) A já fakt nevím. Navíc nám letos pomáhal na stavbě, tak se mu chci opravdu nějak odvděčit.Takže ani nechci skončit u pyžama nebo tak.
girasol

Odeslatod Tabea v Sob 26. Lis 2005 18:22:39

Ahojky všechny dámy,
už jsem začínala propadat hysterii, že se mi nepodaří letos vymyslet dárek pro svojí milovanou polovičku, ze kterého by měl opravu radost... zaposlední roky jsem mu pořídila všechno, co si přál - lyže, brusle, počítač si koupil sám a navíc - máme dvě díťata, takže na drahé dárky to moc není, a dneska se mi podařilo objevit super stránku - jsou tam sice některé dárkové balíčky drahé, ale něco jde - např. sjezd - dá-li se tomu tak říct - divoké vody... to je přesně to, co toho mého praštěnečka bere....
tady to je : www.denjaksen.cz - jak říkám, něco je drahé, ale jsou tam super akcičky za slušné ceny. Jdu do toho.... (tu) (tu) (tu) :D :D :D
Tabea

Odeslatod Tabea v Sob 26. Lis 2005 18:35:48

a ještě jedny stránky

http://www.allegria.cz/index.php?c=4&kat=1#4
Tabea

Odeslatod Kalupinka v Ned 27. Lis 2005 18:14:54

Mě napadlo termo prádlo. Bežně si ho určutě nekoupíme, ale vidět to mé "zlatíčko", když si na lyžování obléka co dům dal, tak ani nepomůže nadstadnartní hotelový pokoj pro dva. :D :D :D
Kalupinka

Odeslatod Reny v Pon 28. Lis 2005 11:12:13

Tak já letos koupila třiě věci: vzduchovku (encyklopedií o zbraních už má milion), poukaz na návštěvu střelnice a protože je pan kuchař, tak domácí pekárnu. Sem tam upeče doma chleba, tak to zkusí jinak.
Já synovi napovídala, že bych ráda fakt dobrý kávovar na espresso a DVD Sex ve městě , tak jsem zvědavá, zda se to donese ke sluchu mého muže. Tak pěkné vánoce.
Reny

Odeslatod maja v Pon 28. Lis 2005 19:21:28

a co tak nejaky pekny obraz?
Alebo - dnes existuju take obchody, ze tam donesies nejaku vasu fotku a oni ti z toho urobia salku, vankus a podobne. Mne priatel dal na prve narodeniny salku s fotkou s nasej prvej dovolenky - je krasna a stale ju mam ...
maja

Odeslatod Kate.agnolozzi v Stř 13. Črc 2016 10:07:14

sidynka napsal:Milé dámy po 15 vánocích mi naprosto došla inspirace co mému manžílkovi k vánocům, mně co si vždy poradí. Už má vybavenou dílnu, potřeby do kuchyně / protože kuchtí!/, vše potřebné a pořád , že nic nepotřebuje, prosím poradte mi nějaký dárek pro radost. Co třeba letos kuppujeme svým manům? budu ráda za každý nápad a moc děkuji.já sem fakt v koncích!!!!!!

Ahojda, Vánoce si určitě vyřešila. Já mám zas už dárek na Vánoce 2016 :) muži koupím svítilnu od nitecore EC1 :) je to vášnivý turista, tak se mu bude hodit... Četla jsem i hodně recenzí, tak snad mu udělám radost... Problém je, co mu koupit dál.. :roll:
Kate.agnolozzi

Odeslatod LuckaPink v Pát 15. Črc 2016 14:54:54

já manželovi koupila notebook, který si přál a loni jsem mu koupila telefon který si přál, z toho plyne že jde spíš o to co si řekne a já pak jdu a koupím...
LuckaPink

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze