dárky pro pány

Moderátor: Living

Re: dárky pro pány

Odeslatod barbora v Čtv 24. Lis 2005 14:19:23

Upřesnění: větou, že na výlet po turisticky značených cestách se každopádně hodí, se samozřejmě vztahovalo k noži, a nikoli erekci, to je snad jasné (ta čeština!) :D.
Jano, díky moc za tip, hned se tam mrknu.
barbora

Odeslatod jaka v Čtv 24. Lis 2005 14:19:36

Nevíte,prosím, kde by se dal sehnat přívěsek na klíče, který prý nějak zvukově signalizuje, kde klíče jsou, tj. když člověk někam položí klíče a pak je nemůže najít, tak se dá nějak vyvolat zvuk z té klíčenky? Prý něco takového existuje,nevíte někdo, o co přesně se jedná a případně kde se to dá sehnat? Děkuju.
jaka

Odeslatod Jana2 v Čtv 24. Lis 2005 14:31:42

Tigro, děkuju, ta cena by tak nějak odpovídala té mojí představě. Myslím to nejlevnější:-). Dá se to koupit i někde normálně v obchodě? Potřebuju už jenom jednu, ostatním už jsem dárky vybrala. Moc díky.
Jana2

Odeslatod Jana2 v Čtv 24. Lis 2005 14:39:38

Barboro, ještě mě napadly dvě skvělé značky - Tissot a Certina (ty už jsou víc elegantní, ne tak masivní, ale třeba se budou líbit):-). Jejich ceny jsou o dost nižší, než ty první dvě.
Jana2

Odeslatod barbora v Čtv 24. Lis 2005 14:46:51

Teda Jano, já ty ceny za první dvě značky, cos mi doporučila, teprve pozvolna rozdýchávám :).
Nejdřív jsem myslela, že jsem se překoukla o jeden řád, já neřád :D.
A ono ne. Za upřesnění jsem snad ještě vděčnější, kvůli těm cenám. Kdybych se dlouho nehlásila, tak opět rozdýchávám ;)
barbora

Odeslatod Anonymní v Čtv 24. Lis 2005 14:59:40

Jano, ja nevim - urcite nekde ano, ale ja to beru vzdycky primo od distributora (vyzivam se v tom!:D). Ten luxusni F-C se tady moc neprodava a myslim, ze i ty MO ceny budou jinde. Jo, ted si uvedomuju - ja jsem ti napsala ceny bez DPH, promin, ja s tim takhle pracuju, tak to pisu z hlavy.

Vis co mne ale napada? Zkus to u prodejce Porsche - videla jsme to v nabidce v jejich shopu (ovsem - 99USD).

Jinak ta hlinikova propiska je naprosto exkluzivni - fakt - nevidano! A pise po strope a ve stavu beztize (je to prakticke - kdyby bylo nekdy treba :D).
Anonymní

Odeslatod amila v Čtv 24. Lis 2005 16:33:18

Včera jsem objevila nový obchod v Revoluční - spousta bezvadných "zbytečností": často vtipné, většinou krásné a kompletně - drahé. X(
Určitě to stojí za kouknutí http://www.naoko.cz
amila

Odeslatod meba v Čtv 24. Lis 2005 19:18:59

seskok padakem!
neni to moc drahe a zabijete dve mouchy jednou ranou (darek i chlapa :D)
meba

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze