povlečení

Moderátor: Living

Re: povlečení

Odeslatod EvaBl v Čtv 06. Říj 2005 11:26:47

:):):) to se musí Kubíčkovi krásně spinkat:).Ale jak už jsem tady někde psala - milovnice zvířat, pokud nemáte sušičku, tak vůbec netušíte, co všechno po jakémkoli vyprání v polštářích a cíchách zbyde....praním NIKDY neodchlupíte všechno, co tam zůstane, to poznáte teprve na filtru sušky, brrrrr.
EvaBl

Odeslatod Elka v Čtv 06. Říj 2005 11:32:00

Sušičku naštěstí mám, ale z koberců se to dostává těžko. Myslela jsem si krátkosrské plemeno - žádné chlupy. opak je pravdou. jsou tuhé a krátké, takže se všude zapíchají a lux je skoro nebere. Lezu pak po kolennou a stírám je kartáčem.
Elka

Odeslatod Paula v Čtv 06. Říj 2005 11:38:58

Elko - to je skvělý, vypadá úplně jak ten náš, jen mu to nesmím ukázat, protože by záviděl a chtěl by taky do postele. Ale to je opravdu fotka - no to nemá chybu.
Paula

Odeslatod Elka v Čtv 06. Říj 2005 11:44:45

Paulo, můj se neptal. V okamžiku kdy zvládl vyskočit do postele, jsem ho odtud už nedostala. Nakonec to nebylo tak špatné, protože po pár dnech se z postele odstěhoval do druhého pokoje můj muž, s tím, že si mám vybrat, buď on nebo pes. Je jasné koho jsem si vybrala ;) :) ;)
Elka

Odeslatod EvaBl v Čtv 06. Říj 2005 12:02:53

Elko,tak to my jsme ho do postele dávali sami, když byl ještě mimino a neuměl tam vyskočit :D..první noc proto, aby se u nestýskalo po mámě a sourozencích, no a už to tak zůstalo. Kočka se nás neptala :D a těžko bychom jí vysvětlili, že pes může a ona ne :).
Přílohy
matespostel.jpg
image/jpeg
matespostel.jpg (14.58 KB) Zobrazeno 480 krát
EvaBl

Odeslatod Paula v Čtv 06. Říj 2005 12:07:38

Chlapa jsem z postele odsunula už asi před 5 lety. Bígl, když je bouřka, které se hrozně bojí, spí pod mojí válendou, do postele si nedovolí, ale je na něm vidět, jak byrád. Jenže - jednoho jsem vyšoupla a druhýho si tam nasadím? I když ten by asi v noci nebrblal, že si čtu a svítí lampička a že on nemůže spát. Nakonec kolem a kolem s tím psem je všechno daleko jednodušší než s tím chlapem. Sežere co dostane, je vděčnej za lítání po zahradě a nenadává, že nejsou vyžehlený košile...
Paula

Odeslatod Vera_1 v Čtv 06. Říj 2005 12:11:39

Paulo (tu) (tu) (tu)
Vera_1

Odeslatod Elka v Čtv 06. Říj 2005 12:12:09

Evo, ten je krásný! Není plyšový? :)
Paulo, jsem ráda, že máš taky bígla, můj ale sežere i to co nedostane. Podle hesla: "když to nesežeru já, sežere to někdo jiný". Teď s ním zrovna letím ven, bude 3 hodiny lítat na loukách kolem Vltavy. To mu zas vytráví!
Elka

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze