povlečení

Moderátor: Living

Re: povlečení

Odeslatod amila v Čtv 06. Říj 2005 12:25:00

Elko, koukám že máte krepové povlečení, to už jsem taky zavedla. Je ještě nějaké jiné, které se vůbec nežehlí???
amila

Odeslatod Paula v Čtv 06. Říj 2005 13:03:09

Kolegyně má krásné froté povlečení - zelenobílé, z jedné strany je proužkované a z druhé puntíkované a koupila ho ve frcu! A froté se taky NEŽEHLÍ.
Paula

Odeslatod Elka v Čtv 06. Říj 2005 15:07:33

Já jsem kdysi měla také froté povlečení, ale neměla jsem tehdy ještě sušičku. I když mi ho pračka perfektně odstředila, tak se při sušení na šňůře vždycky příšerně vytáhlo, takže jsem ho za párkrát radši vyhodila. Ale možná teď mají kvalitnější. O jiném nežehlivém nevím, snad akorát ty umělé saténové, ale nevím jestli je příjemné v nich spát.
Elka

Odeslatod Papa v Čtv 06. Říj 2005 15:16:32

Elko,je v nich příjemné spaní.Já si vozím z Číny a Indie a to je pospáníčko :) :)
Papa

Odeslatod Jana2 v Čtv 06. Říj 2005 15:19:21

Ještě je nežehlící žerzejový, míto knoflíků má zip. Akorát že mě se v něm nelíbí. Nejraději mám bavlněnej satén. Ten by se sice asi žehlit měl, ale protože povlečení většinou vyperu, usuším v sušičce a hned povleču, tak fázi žehlení přeskakuju:-).
Jana2

Odeslatod Karin v Čtv 06. Říj 2005 22:57:59

Já povlíkám nejdříve jednou za měsíc, někdy i v delším intervalu, a to hlavně proto, že většinu týdne jsme mimo, takže spíme doma v posteli tak maximálně tři noci v týdnu. Ale zase velmi ráda peřiny větrám venku. Máme balkón do zahrady z ložnice, takže kdykoli je hezky, dávám je na několik hodin vyvětrat. Jsem na povlečení docela "úchylná", musí se mi prostě líbit a ladit do mé ložnice. Švagrová například nechápa proč neoblíkám to nové povlečení s růžovýma mašličkama a puntíky - jednoduchá odpověď, prostě se mi nelíbí a nechci ulehat večer do postele s pocitem, že je to hrůza. Hold někdo je asi víc na to praktično a někdo zase na estetično...
Teď jsem ale dostala krásné nové povlečení s mořskou tématikou, tak asi převleču hned :) abych viděla jak to bude hezké.
Karin

Odeslatod OLga v Pát 07. Říj 2005 7:05:22

No já povlečeni z mako žerzeje mám nejradši,jiné nepovlékám a přijde mi i pocitově nejlepší a existuje i mako satén,ten se nemusí žehlit taky.Ale musí to být kvalitní ,bez příměsi umělého vlakna. Teď jsem si objednala i povlečení z mikrovlákna žerzeje ,tak uvidím.Ale plátěné a krepové cíchy už ne ,jsou protivně škrablavé a tvrdé ve srovnáním tímto povlečením.První jsem koupila v sekáči a od té doby na ně nedám dopustit.Jen se velice špatně shánějí,jsou vlastně z Německa.
OLga

Odeslatod amila v Pát 07. Říj 2005 8:46:17

Papa, OLgo - nebyly by nějaké konkrétní značky (sehnatelné !) ?? Díky :)
amila

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze