Samoopalovací krém

Moderátor: Living

Re: Samoopalovací krém

Odeslatod hanula v Stř 13. Črc 2005 14:16:20

mám velmi svěltou pleť a špatně se opaluji. Zkusila jsem leccos s více či méně dobrým výsledkem. Samoopalovací krémy (výborný od Clinique nebo E.Lauder) jsou bezvadné na obličej, méně se mi osvědčily na tělo. Zejména mají tendenci zalézat do oholených míst na nohou a pak tvoří nevzledné tmavé tečky.
naposledy jsem zkusila novinku, tzv.Fake Bake. Jsem maximálně spokojená a aplikaci budu jednak opakovat ("opálení vydrží cca 7-10 dní) a jednak si určitě přípravek koupím na domácí použití.Info na netu nebo napíšu u které kosmetičky jsem byla.
hanula

Odeslatod jana s. v Čtv 14. Črc 2005 13:20:05

Já mam velmi dobré zkušenosti se samoopalovacími prostředky. Dříve jsem používala krémy ale teď se mě zdá nejlepší od NIVEI Touch of Sun ve spreji. Lahvička stojí 250,- ale dlouho to vydrží a pokud se tělo sprejuje z přiměřené vzdálenosti nemusí se už nic roztírat.
Nic nešpiní - ložní prádlo ani bílou podprsenku.
jana s.

Odeslatod nada v Ned 19. Lis 2006 1:54:21

Letos mi kolegyně poradila samoopalovací tělové mléko od Dove, novinka, je toho 250 ml, normálně to stojí mezi 169,- až 199,- Kč, ale v Tesu mají pravidelně akci, kde všechny Dove výrobky stojí 129,- Kč. Nikdy jsem samoopalovák nepoužila, ale tak mě navnadila, že jsem do něj šla. Zázrak se konal, asi po 3 aplikacích furt nic, po čtvrté ráno zázrak v zrcadle, byla jsem decentně "opálená", zatím ho používám 4 měsíce a účinky stále stejné. Ted se natírám tak max. 3 za týden, jen pro udržení. Nesmí se to přehnat, pak se nátěr jakoby oloupe. Mléko voni i v lahvičce, ale i po natření :-). Jsme v práci většinou samé ženské, tak jsme ostatním nakecaly, že nám muži přivezli z Paříže drahou kosmetiku pro udržení opálení (před tím jsme obě byly u moře) a ony nám to zbaštily, Dove je naše tajná zbraň, která se kolegyním neříká. Co by to pak mělo za efekt, kdybysme byly všechny stejně opálený, no ne?
nada

Odeslatod proplan v Ned 19. Lis 2006 12:24:21

A co pozvolný samoopalovák? Já mám od Garnier, nešpiní, nádherně voní a za 3 dny vypadáte jak po dovolený. Jsem blondýna, obvykle mám kůži světlou, s Garnier nádherně "opálenou", navíc vyživenou a hebounkou. Používám ho bez problémů i na obličej. Rozhodně se nedočkáte fleků, za 1. se krásně roztírá a za 2. tím, že je pozvolný, prostě ke flekům nedojde.
proplan

Odeslatod nada v Ned 19. Lis 2006 12:35:09

Ten Dove se dá taky použít na obličej, účinky naprosto stejné jako na tělo. Obsahuje výtažky z hedvábí, takže pokožka je krásně jemná a hebká.
nada

Odeslatod Woodoo v Ned 19. Lis 2006 12:56:22

Kuze je nejvetsi telesny organ - skrz kuzi lecos vstrebavame a vylucujeme. Povazuji za naprostou pitomost, nechat zamerne kuzi vstrebavat agresivni chemikalie. Obzvlast u lidi, kteri jinak dbaji na zdravou vyzivu a zivotni styl. To je to slunicko opravdu v primerene mire asi lepsi.
Woodoo

Odeslatod proplan v Ned 19. Lis 2006 13:02:50

Nada - já jsme o Dove taky přemýšlela, zatím jsem věrná tomu Garnieru, trochu se bojím experimentů :D Ale jestli říkáš, že Dove je dobrej, tak ho možná zkusím taky ;)
proplan

Odeslatod nada v Ned 19. Lis 2006 13:47:31

Já zase na Tvoje doporučení zakoupím ten Garnier, Dove už dochází a nevlastní skoro dcera Garnier používá a je z něj nadšená.
nada

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze