Samoopalovací krém

Moderátor: Living

Samoopalovací krém

Odeslatod Hanca v Pát 24. Čer 2005 12:34:42

Nemám moc možností se opálit, proto bych chtěla zhnědnout pomocí samoopalovacího krému. Můžete nějaký doporučit popř. i doporučit jak roztírat, aby se nevytvořily různobarevné flíčky..? Díky :)
Hanca

Re: Samoopalovací krém

Odeslatod LucieSv v Pát 24. Čer 2005 12:47:16

Radím jen z doslechu, vlastní zkušenost nemám, ale měl by se před tím udělat peeeling aby se krém vstřebal rovnoměrně. A určitě bude záležet na kvalitě samoopalovacího krému. Pár známých si chválilo krém z Avonu, ale zase soudím jen z doslechu :)
LucieSv

Odeslatod gris v Pát 24. Čer 2005 13:00:40

No, já radit značku opravdu nemůžu, ale jednu zkušenost mám.
Před lety jsem to taky jednou zkusila. Podotýkám opravdu jen jednou. O hnědooranžové dlaně, kterými jsem tělo natírala opravdu nestojím. Vždyť i černoch má dlaně bílé a já je měla nejtmavší na celém těle. A umýt to sakra nešlo.
Takže jsem dospěla k závěru, že to baby aplikují buď v gumových rukavcicích - což jsem odmítla absolvovat a nebo mají nějaký jiný fígl, o kterém nevím. Krém po půlročním zevlování na poličce letěl do koše.
gris

Odeslatod LucieSv v Pát 24. Čer 2005 13:26:59

Z rukou se to má hned po aplikaci umýt, a myslím že kvalitní krém by tohle dělat neměl.
LucieSv

Odeslatod barbucha v Pát 24. Čer 2005 16:57:42

Tak před třemi lety jsem to používala. Aplikace v pohodě. Musíš být trpělivá a opravdu dobře vše rozmazat. Nakonec umýt ruce mýdlem, ale pořádně a kartáčkem.
Ten peeling je také důležitý.
Přítel nepoznal, že opálení je od krému. Vždycky, kdž to začalo blednout, tak jsem provedla natření znovu. Pravidelně večer, před spaním (do rána to působí). Problém byl v košili a povlečení, které se ušpinilo, ale pokožka bezvadná.

Ošem už to nikdy neudělám, to radši risknu solárko. Důvod? Když už to nechcete, tak je problém se toho zbavit. Na tváři ne, ale pažích a nohách se to vymývá postupně, takže asi 14 dní jsem vypadala jako pihatá, i když jsem používala peeling (i na to odstranění).
barbucha

Odeslatod iva1 v Pát 24. Čer 2005 17:05:01

Hanco, ja zkusenost mam. Ja i moje mamka pouzivame takovy krem ve spreji od Avonu. Neprosazuju znacku. Mam vyzkouseny jen tenhle. A kdysi davno jsme vyzkouseli jeden za par kacek z drogerie. Ve triceti stupnovych vedrech jsme chodili i v sale. Takze lepsi je si priplatit. Ten peeling je dulezity a taky je dulezity, aby si mela hodne sily ;o) Prece jen rozetrit to opravdu po celem tele da velkou fusku. My to pouzivame hlavne na nohy. Nijak to neprehanim. Takze treba jednou za tyden. Zalezi jak moc chces byt hneda. Me jde jen o nadech, abych nebyla jak beloba.
S tim odstranenim je to trochu problem. Nechce to dolu. Ale kdyz se spalis na slunicku, tak je to mozna mnohem neprijemnejsi a taky to nechce dolu :o) Osobne si na slunicko moc nepotrpim, takze mi staci, co se opali ruce pri chuzi a nohy maji samoopalovak. A barveni na pyzamu a na povleceni je taky minus. S tim se musi pocitat. Tak hodne stesti pri samoopalovani (tu)
iva1

Odeslatod kača v Pát 24. Čer 2005 17:23:38

Jak píše Iva,používám přípravek stejné značky.A jsem spokojena,peeling před aplikací bych ani nemusela,ale důležité je,si před natřením opalováku natřít celé tělo jakýmkoliv těl.mlékem,krémem,prostě něčím,co ti kůži promastí a samoopalovák nevsaje hned do kůže.Dlaně si taky pořádně namaž a pak rychle umýt.Časem na to přijdeš,jak na to!Se smýváním problém nemám,ono se to nějak časem stratí samo,žádné fleky ani mapy mi to nedělá.Tak nevím.Ale určitě je opalování ze spreje zdravější než slunce a dokonce i než solárko.Kožní by Ti řekla...Měj se.
kača

Odeslatod Majka v Pát 24. Čer 2005 17:30:01

To je přesný, je nutný se pod něj namazat, hlavně kolena a kotníky, prostě tam, kde je kůže suchá, jinak se udělají tmavé mapy. Mně ale nejvíc vadí takový ten divný pach samoopalovacích přípravků. Teda spíš té zreagované kůže, ve flašce to tak cítit není.
Měla jsem jeden přípravek, který okamžitě zaschnul a mohlo se vyrazit, žádné barvení oblečení. Byl to mechanický rozprašovač, ale na značku si fakt nevzpomenu.
Majka

Další

Zpět na Ostatní a volná diskuze