Samoopalovací krém

Moderátor: Living

Re: Samoopalovací krém

Odeslatod Kudlanka v Pát 24. Čer 2005 18:45:56

Asi to působí na každého jinak,protože když jsem samoopalovák zkusila,nebyla jsem skvrnkatá,ale ukrutně žlutá.
Kudlanka

Odeslatod Saryk v Pát 24. Čer 2005 19:08:41

Hm, souhlasím. Peeling, když to jde, a určitě před aplikací nějaký hydratační nemastný krém nebo mléko, i na obličej. Teď používám (občas) samoopalovací gel L´oreal Sublime Bronze, je nemastný a je na obličej a celé tělo. 150ml něco kolem 300,-, tuším.
Saryk

Odeslatod Benja1 v Pát 24. Čer 2005 20:52:10

Saryk - to, co používáš ty, má dcera. Použila to jen někdy předloni, pak už radši ne. Poprvý to nebylo vidět, podruhý dobrý, ale pak to postupně začalo flekatět, dělaly se nehezký mapy po těle, zvlášť tam, kde se potila.
Benja1

Odeslatod tina v Pát 24. Čer 2005 21:11:46

Já mám taky samoopalovák od l'oreal. A používala jsem ho týden. Potom jsem přestala, protože mi vadil zápach to za prvé a žádný ˇučinek to za druhé. Nebyla jsem vůbec opálená jen trochu dlaně. A to jsem to roztírala opravdu důkladně po celém těle. Tak jsem se naštvala a přestala :S
tina

Odeslatod Mika v Sob 25. Čer 2005 18:39:18

Používám samoopalovák od Nivey, už druhým rokem, protože nesnáším vyvalování na sluníčku :-)
Nedělám si předtím ani peeling ani se nemažu mastným krémem, používám do víceméně jen na nohy, do dekoltu, obličej a trochu horní část paží. Stačí fakt jen malinko a POŘÁDNĚ!!!! rozetřít a pak si DŮKLADNĚ!!! umýt ruce. K nahnědlému nádechu je nutno aplikovat tak 4 nátěry.
Je fakt, že ten pach zreagované kůže s krémem mi není dvakrát příjemný. Existuje samoopalovák, který by i po reakci s kůží voněl???
Mika

Odeslatod Pliška v Ned 26. Čer 2005 9:59:09

Tak to by mě taky zajímalo, právě kvůli tomu pachu ty krémy nepoužívám. (td)
Pliška

Odeslatod Betty v Ned 26. Čer 2005 11:33:00

Pokud si vzpominam, tak mi zrovna samoopalovak od Nivea celkem vonel (myslim po orechach). Ja samoopalovak nepouzivam, vzdy si privodim nejake fleky. Jsem dost netrpeliva a nedokazu se dlouho koncentrovat.. Mate muj obdiv, kdyz zvladate pravidelne aplikaci a dokazete se mazat pravidelne.
Betty

Odeslatod Pliška v Ned 26. Čer 2005 11:43:48

On nepáchne přímo ten krém, ten dokonce i voní. Ale specificky je pak cítit pokožka, když reaguje. A nepomůže ani sprcha, je to cítit pořád. Přesně poznám, kdo se tím samoopalovákem natíral.
Pliška

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze