Samoopalovací krém

Moderátor: Living

Re: Samoopalovací krém

Odeslatod aja v Ned 26. Čer 2005 12:23:16

používala jsem loni samoopalovací krém Balea z dm drogerie, nemůžu si stěžovat. udělat si před aplikací peeling je fajn, netvoří se ti pak mapy. před aplikací se lehce natřít nějakým tělovým mlékem, lokty a kolena víc. no a pak už jen natřít a hladit... pořádně si rozetři přechody kde už se nanatíráš, třeba na kotnících a zápěstích. po aplikaci umýt ruce mýdlem, natřít tělovým krémém a rozetřít až k předloktí, nebudeš mít mapy tam kde ses umyla. já jsem používala samoop.mléko na noc, nejlépe když byl přítel v práci, je to prostě cítit, ale nic hrozného. po ranní sprše už ale o ničem nevíš.
asi do toho půjdu taky, když je sluníčko, já jsem v práci. tak krásné samoopalování ;)
aja

Krém AVON

Odeslatod Titi v Ned 26. Čer 2005 12:27:28

Vážené přítelkyně, mohu vřele doporučit samoopalovací krémy zn. AVON, speciálně je nabízen i krém na obličej, ale jeho užívání není nezbytné. Je pravda, že pro lepší účinek je dobrý peeling, ale ten je používaný i běžně. Účinek je cca 7 dní, poté peeling a opětovná aplikace samoopalovacího krému po malých dávkách.
Titi

Odeslatod aja v Ned 26. Čer 2005 13:02:42

ještě mě napadá, avon má teď v nabídce nějaký peeling, kterým lze nepovedené samoopalování odstranit. vlastní zkušenost nemám, ale pro případ nehody se to hodí
aja

Odeslatod PajaII v Ned 26. Čer 2005 16:46:48

Zdravím všechny,..já měla od Avonu krém a dělal mi fleky a nejlíp se mi osvědčil od L´ORÉAL samoopal.sprej na celé tělo.Je to olej v rozprašovači a je lepší než ten krém,oleje moc nemusím,nevím čím to je,ale je přirozenější než krém. používám ho k dotónování třeba po solárku,a nebo jen ruce,dekolt a je příjemnej,prostě jsem s ním spokojená, tak to jen můj názor ;)
PajaII

Odeslatod EvaBl v Pon 27. Čer 2005 7:27:32

Já používám Garnier Ambre Solair - mléko na obličej a olejíček ve sprayi na tělo, mapy se nedělají, barva je přirozená a ne moc intenzivní, ze všech samoopalováků, co jsem zkoušela, mi přijde nejlepší.
EvaBl

Odeslatod LucieSv v Pon 27. Čer 2005 9:04:29

Ten korekční peeling od Avonu ale není přímo na odstranění samoopalovacího krému, spíše na poopravení, doladění částí těla
LucieSv

Odeslatod Michaela v Pon 27. Čer 2005 10:12:48

já měla první samoopalovák z LR kosmetiky, ten byl fajn, ale zbytečně drahý. Potom z Avonu příšerně smrděl. Teď mám Niveu a jsem 100% spokojená (tu)
Michaela

Odeslatod Hanca v Pon 27. Čer 2005 10:57:28

Holky díky za rady a názory, celkem po tom čtení této diskuze přemýšlím, jestli se do toho vůbec pustím, když to vyžaduje tolik trpělivosti, dost mi vadí to zašpinění postele přes noc... :(
Hanca

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze