Jak ztloustnout

Moderátor: Living

Re: Jak ztloustnout

Odeslatod Alena v Čtv 19. Kvě 2005 9:51:36

Stejný problém měla moje teta, takže Vám Kamile rozumím. Zkuste zajít k odborníkovi, u každého člověka to funguje trochu jinak, tak vám určitě nejlépe poradí. Držím palce, moje teta to taky dokázala. :-)
Alena

Odeslatod Kallisto v Čtv 19. Kvě 2005 9:58:28

Radím to co jsem radila v jiné diskusi

Halo, radím všem, kteří potřebují poradit, navštivte www.hzp.cz. je to stránka hutnické zaměstnanecké poj. a na těchto stránkách je online zdarma poradna s lékaři různých oborů. Já sama jsem si tam psala a dobře mi poradili. Zkus se tam mrknout a třeba ti poradí...

Ps: za zeptání nic nedáš že...
Kallisto

Odeslatod AlenaCu v Čtv 19. Kvě 2005 10:17:46

Taky doporučuji lékaře. Zatím aspoň vitamín B a hodně ovesných vloček. Tloustne se těžko.
AlenaCu

Odeslatod Paw v Čtv 19. Kvě 2005 10:56:13

Ach jo, tohle řeší i ten můj...Nesnáším ho za to:-) Klidně bych mu pět kilo dala. On hodně hubne, když je ve stresu. Já když jsem ve stresu,tak žeru a kynu. Nespravedlivost.
Paw

Odeslatod LucieSv v Čtv 19. Kvě 2005 11:25:52

Nejlepší je nechat otěhotnět manželku či přítelkyni, od té doby co jsem těhotná, tak manžel přibral 3 kila :D
LucieSv

Odeslatod MajaSK v Čtv 19. Kvě 2005 12:02:56

Ahojte,
veľmi dobre som sa nasmiala. Tak ako niektoré ženy celý život držia diety (a chudnú na tony) aby schudli, tak môj problém možno od narodenia je udržať nejaké tie kilá. Už ani nepamätám kedy som mala viac ako 50 kg. Mám 160 cm a to je málo. Je to komplex na celý život, lebo nemáte figúru, nemáte prsia, pleť vyzerá hrozne.
Teraz som tiež v strese sťahovala som sa a môžem vám povedať že môj metabolizmus pracuje veľmi nahlas a dokážem cítiť ako kilá idú dole. Pre mňa nie je problém schudnúť 5 kg za 2 dni. Spadla som na 45,5 kg a už druhý týžden si udržujem 46 a to som rada že som ho zastavila - ale chce to prepchávať sa, udržovať každý deň pravidelné vyprázdňovanie atď. Ženy v mojom okolí mi v pravidelných intervaloch ponúkajú 10-30kg, tie by som dokázala pri stravovaní 5x denne spláchnuť možno za týždeň. Viem že je to choroba ale radšej trvalá disciplína ako more tabletiek. Takže udržiavať sa v pohode, vylúčiť pravidelný stres, 5x denne jedlo, veľa piť a byť šťastný. Keď som sťastná (ale musí to byť pocit podvedomia nie vedomia) aj moje telo priberá.
Ako každá choroba aj toto je psychická porucha spolu s poruchou metabolizmu. Ak odbúraš psychický stres aj metabolizmus sa ustáli. Chce to pevné nervy a stanoviť si priority. Držím ti palce Maja
---
"Život je ako bonboniéra, nikdy nevieš čo ochutnáš."
f.g.
MajaSK

Odeslatod Petr Novák v Pát 10. Čer 2005 13:46:22

Chtěl jsem se zeptat.Mám 15 let a měřím 165 cm.Mám 52 kg.Je to na můj věk dobrá váha?
Petr Novák

Odeslatod Andora v Pát 10. Čer 2005 14:46:50

Co bych za to dala. Bejt tebou, tak to neřeším, holky na tlouštíky neletěj a za pár let z tebe bude chlap a bude všechno jinak.
Andora

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze