RD rýmařov

Moderátor: Living

Re: RD rýmařov

Odeslatod kok v Pát 22. Črc 2005 6:26:40

To lysticka:

Naštěstí nejsem závistivec, parcelu máme 1100 m2 na rovině, celý den prosluněnou, jen 12 km od Ústí (dojíždění je cena za dobré místo za rozumné peníze) a stavíme zděný. Místo jsme sháněli intenzivně 3 měsíce a vyplatilo se. Ale o firmě V. jsem dlouze diskutoval se známým, který tomu dost rozumí (chtěl s nimi stavět a pochvaloval si ochotu) a ta dřevotříska bylo to, co ho hodně odradilo, protože všichni víme, co udělá, když jen navlhne. Jinak jejich domy v katalogu se mi také líbili a oceňuji rychlost, jen kdyby používal OSB desky. Na ty přeci jen může nějaký čas i pršet a nic moc se neděje.
Jinak místo pro nás bylo prioritní, protože dům lze přestavět a všechno možné, ale s místem toho člověk moc neudělá. A ta ulička nahoru díky staré neudržované zástavbě není moc malebná, budete tam první světlý bod a moc Vám fandím, aby jste byli brzo nastěhováni.
Jinak poznámka o neexistujícím Slunci není míněná špatně, ale je odpozorovaná při procházkách. Když jsem šel se synem ve 4 na procházku, téměř celá část starých D. je již ve stínu. Předpokládám, že jste z jiné čtvrti Ústí.Kolega chtěl koupit pozemek kousek od Vás, ale níže- nepravidelné, ujíždějící a malinké - asi 440 m2 a vzdal to právě kvůli stínu. Jezdil to fotit v době, kdy se vrací z práce.
kok

Odeslatod lysticka v Pát 22. Črc 2005 9:18:13

to kok:
diky za nazor, my jsme hledali pozemek cca pul roku /chtela jsem v dosahu MHD/, misto se nam libi moc, je tam KLID a neni to Satelit. Slunce cely den, toci se V-J-Z. Vysoke stromy mame pres cestu a jsou na Severu. S tou dřevotřiskou nevim, snad mas pravdu ale je fakt, ze budeme mit do tydne zatepleno, takze to moc nepromokne.
Verim, ze cesta se casem vyspravi, sousedka kdyz videla nasi strechu, tak do ni sla taky, zacina se to vsechno v ulici opravovat a co se sousedovic psem? Oba jsou v pohode, uz jsme kamaradi a na jare si koupime sveho.....
Taky přeju hodne stesti...
lysticka

Odeslatod kok v Pát 22. Črc 2005 12:24:17

To lysticka

i u nás prostě okolí hrálo důležitou roli, takže budeme jako dostavba čtyř domků
v ulici proti stávajícím domkům cca 30-40 let starým. Samozřejmě Nové Skorotice nebrat - malé parcely, každý si postaví co ho zamane a daleko do přírody.
kok

Odeslatod mz v Čtv 28. Črc 2005 14:29:00

Dobrý den, bydlím v řadovém RD okal a za nějaký čas plánujeme rekonstrukci. Mohl by mě někdo inspirovat fotografiemi z již zrekonstuovaného okálu? Děkuji mnohokrát.
mz

Odeslatod Doc. MUDr. Andrej Beseda, CSc. v Ned 02. Říj 2005 19:33:04

Prosím Vás o zaslanie informácií týkajúcich sa zateplenia RD Okal 117/38, vrátane cenovej relácie.
Je možné previesť zateplenie Vašou spoločnosťou aj na Slovensku (Martin)?
Ďakujem
Doc. MUDr. Andrej Beseda, CSc.

Odeslatod Petr_ABC v Ned 02. Říj 2005 19:52:16

teda je to znacne offtopic... ale psat do internetove diskuse vsechny sve tituly, to me opravdu pobavilo... (pro poradek - to neni zavist, panu Doc. MUDr. Besedovi, CSC. je preji, taky nejake mam)
Petr_ABC

Odeslatod Zuzula v Pon 03. Říj 2005 10:13:18

a to já bych řekla, že to je myšleno jako sranda :))) nebo snad ne?
Zuzula

Odeslatod petr402 v Ned 09. Říj 2005 21:01:25

Myslím, že jsou jistě mnohem věrohodnější než Edovo chytré stavby!!!
petr402

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům