RD rýmařov

Moderátor: Living

Re: RD rýmařov

Odeslatod Pavlina Hroudná v Stř 13. Črc 2005 10:28:21

Přemýšlíme o dřevostavbě. Zaujalo mne povidani pana Edy 2 a chtěla bych jej požádat o sdělení jména firmy, se kterou stavěl. Případně bych chtěla vědět, zdali někdo měl co do činění s firmou DOMESI.
Děkuji pěkně.
Pavlina Hroudná

Odeslatod lysticka v Čtv 14. Črc 2005 7:36:06

Je spousta firem co stavi drevostavby, hlavni je najit si ji ve svem okoli, plati se totiz silene castky za jeřab...
Tady je ta nase po týdnu prací....
Přílohy
drevostavba.jpg
image/jpeg
drevostavba.jpg (59.77 KB) Zobrazeno 3769 krát
lysticka

Odeslatod Hel v Čtv 14. Črc 2005 12:07:43

Stavba vypadá pěkně,co je to za firmu a odkud?
Hel

Odeslatod lysticka v Pát 15. Črc 2005 8:38:42

Nerada delam reklamu, napis mi email a ja ti poslu odkaz.
Jinak oblast Severni Cechy.
lysticka

Odeslatod kok v Pát 15. Črc 2005 9:02:01

To lysticka:

Vybrala jste si jednu z nejhorších firem, protože dřevostavby obíjené dřevotřískou už dělá jen firma V... Chabař. Co uděláte se psem sousedů a s půl roku neexistujícím Sluncem???
kok

Odeslatod fantik v Pát 15. Črc 2005 11:59:23

Taky jsem se divil, jak je v dnešní době možné, že byl pan Eda tak spokojený :-) Dokonce mi napsal na mail a poslal na sebe tel. číslo... byl jsem velmi překvapen. A protože jsem člověk nedůvěřivý, tak jsem chvilku hledal a světe div se, pan Eda (Eda2) je obchodním managerem příslušné firmy. Netvrdím, že nebyl spokojen, ale pro objektivitu podaných informací by bylo vhodné to vědět...
fantik

Odeslatod lysticka v Pon 18. Črc 2005 7:35:43

to kok:
zdravim krajana. Stavel jsi s nima, nebo jsi jen dalsi zavistivec?
Napis mi na email a pokecame o nedostatcich, kteri vidi ti, kdoz maji nazor podlozeny na praxi....
lysticka

Odeslatod Dana v Pon 18. Črc 2005 17:28:22

To: Eda

Ráda bych se zaptala, jaké lino od Woodmarku máte v obýváku - vypadá opravdu dobře.
Dana

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům